gattissima Skrevet 12. desember 2008 #1 Skrevet 12. desember 2008 I år skal alle venner og familie over 18 år få gavekurver med diverse godsaker i. Men jeg finner ikke kurver Dvs. jeg har funnet noen, men de er ganske dyre. Og jeg vil gjerne bruke mesteparten av gavebudsjettet på innholdet i kurven, og ikke selve kurven... Noen som vet om litt rimelige kurver? (Bor i Oslo)
Gjest Faerie Skrevet 12. desember 2008 #2 Skrevet 12. desember 2008 Kanskje Plantasjen, Europris, -nille kan ha noe?
camilla* Skrevet 12. desember 2008 #3 Skrevet 12. desember 2008 Du må nok titte i de butikkene som hun over nevner. Er enig i at kurver er dyrt. Ett år tok jeg å kjøpte hvit papp, klippet ut en rund sirkel, og la det de skulle få oppå den. Tok cellofan - kjøpt på plantasjen - rundt og knøt en fin sløyfe. Men det kommer jo litt an på hva du skal gi i denne kurven da om du kan pakke det inn slik !
Gjest Gjest Skrevet 12. desember 2008 #4 Skrevet 12. desember 2008 Har lurt på akkurat det samme, og tar gjerne imot tips jeg også
øyenstikker Skrevet 12. desember 2008 #5 Skrevet 12. desember 2008 De har flotte kurver av forskjellig slag på jysk. Fra 69-100 kr. Hvis man vil ha et alternativ, kan man jo ta en pappkasse og lime flott papir på. (så men ikke ser at det er pappkasse)Eller kle den i stoff. Kan pynte med bånd osv. Så man man la toppen være åpen og ha celofan rundt med sløyfe på toppen!
Leanne Skrevet 12. desember 2008 #6 Skrevet 12. desember 2008 kjøpte noen fine på pytt i panne til 29, 90.. var egentlig brødkurver... har lagt i div te, kremer og sjokolade
Gjest Pupsilure Skrevet 12. desember 2008 #7 Skrevet 12. desember 2008 På IKEA har de noen, men det blir fort over 50 kr per kurv, og det er i grunn litt mye. I fjor kjøpte jeg pappesker på ikea, denne. Og kledde den med fint gavepapir, slik at man kunne åpne den uten å ødelegge papiret. Det ble kjempefint!! Limte også noe slags silkepapir inni, slik at det var fint der og. Et annet tips: for noen mnd siden kjøpte jeg fine sorte flettede kurver, med moderne svart/hvitt stoff inni, på maxbo alnabru til 45 kroner. De er veldig fine! Har 4 stk som jeg bruker til forskjellige ting. (nå fikk jeg lyst til å kjøpe flere )
Leiah Skrevet 14. desember 2008 #8 Skrevet 14. desember 2008 Jeg kjøpte en slik kurv til å lage gavekurv for noen uker siden.Den kjøpte jeg på akazia (tror det er navnet) på Olso City for 25 kr:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå