Gjest Gjest Skrevet 8. desember 2008 #1 Skrevet 8. desember 2008 Hei, hva synes dere om denne frokosten. 1/2 banan, et glass med biola blåbær drikke, en liten håndfull med forskjellige nøtter, et glass vann og en klementin. Prøver å kutte litt på karbohydrater. Spiste 2 brødskiver til frokost før..
Gjest Gjest Skrevet 8. desember 2008 #2 Skrevet 8. desember 2008 Hvis målet er karbokutt har du bommet. Alt du har spist inneholder karbo. Forøvrig bør frokosten være stor, da er det lettere å unngå og overspise senere på dagen.
Gjest Gjest Skrevet 8. desember 2008 #3 Skrevet 8. desember 2008 Hei, hva synes dere om denne frokosten. 1/2 banan, et glass med biola blåbær drikke, en liten håndfull med forskjellige nøtter, et glass vann og en klementin. Prøver å kutte litt på karbohydrater. Spiste 2 brødskiver til frokost før.. Da vil eg heller ha holdt meg til 2 grovbrødskiver+ Mye karbo i banan å nøtter, mye sukker i biola, klementin e grei, men tæll frokost?.
Gjest ts Skrevet 8. desember 2008 #4 Skrevet 8. desember 2008 Da vil eg heller ha holdt meg til 2 grovbrødskiver+ Mye karbo i banan å nøtter, mye sukker i biola, klementin e grei, men tæll frokost?. trodde nøtter var veldig bra jeg. Alle har jo skrevet at det er bra for å få i seg fett og proteiner. En halv banan kan jo ikke skade, det er jo så lite og jeg vil jo ikke kutte karbohydrater helt ettersom jeg trener masse. Grunnen til at jeg drikker biola er fordi kostholdseksperter sier det er bedre enn de andre på markedet.
Gjest ts Skrevet 8. desember 2008 #5 Skrevet 8. desember 2008 ts her igjen:) Kan jo si hva jeg spiser resten av dagen også da. Lunch: tunfisk/reke/egg salat. Ikke noe brød, kun en salat med tomat, paprika, salathode, litt avokado, og agurk, litt oliven og litt 3%fett fri dressing, veldig lite. Mellommåltider består av frukt og rotgrønnsaker. Middag: fisk, kylling/kalkun og renskåret storfe(maks 1 gang i uka), kokte grønnsaker, litt ris, potet eller fullkornspasta. Kveldsmat: spiser som regel ikke mye her, kanskje et grovt knekkebrød eller to med kalkunfile. Jeg trener ca 5 ganger i uka både styrke og kondis. Jeg er tynn, men vil bli tynnere. Ikke syk tynn, men tynnere. Er 1.7 høy og vil ned til 54 kg, ikke 58 som jeg veier nå.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå