Gjest Vanessa-79 Skrevet 30. november 2008 #1 Skrevet 30. november 2008 Hei dere. Har en hyggelig og grei kjæreste som er omsorgsfull på alle områder osv, bortsett fra: Når vi har sex (mellom 3-4 ganger i uka) så forventer han alltid at jeg skal suge han. Uansett om det er forrett, hovedrett, eller dessert. Jeg vet jeg er en "ekspert" på området og det er hyggelig å få komplimenter osv, men det må da kunne gå an å avslutte akten uten å ha han i munnen hver gang. Vi kan godt kombinere dette med "tradisjonelle" stillinger, men da er det jeg som må være aktiv og han inntar den passive rollen konstant hele tiden. Jeg har selvfølgelig tatt d opp med han hundrevis av ganger, men får bare høre at det er så deilig, og at jeg ikke må skuffe han. Jeg liker det, ikke misforstå meg, men ikke hver gang vi har sex, begynner å bli kjedelig i lengen. Virker ut som han ikke får utløsning hvis det ikke avsluttes med suging Så folkens, noen forslag for å bedre MITT sexliv uten å såre han
Gjest Gjest_gjest_* Skrevet 30. november 2008 #2 Skrevet 30. november 2008 Si du kan suge han dersom han slikker deg...stilling 69 :-)
Gjest StockDama Skrevet 30. november 2008 #3 Skrevet 30. november 2008 Bare ikke sug hver gang? Han kan vel ikke tvinge deg? o.o
kinkeline Skrevet 30. november 2008 #4 Skrevet 30. november 2008 (endret) Hva i all verden? Du må ikke skuffe han? Hva slags ting er det å si? Han blir skuffa hvis du ikke suger han hver gang? Han tenker ikke på at du kanskje ikke vil? Nei uff, det hadde jeg bare blitt irritert over tror jeg. Men gjør som foreslått, prøv 69. Da får du deg også litt ihvertfall. Edit: skrivefeil. Endret 30. november 2008 av kinkeline
Gjest sjokka Skrevet 30. november 2008 #5 Skrevet 30. november 2008 Beklager å måtte si det, men han der har jeg ingen som helst tro på at er omsorgsfull. Det der er noe av det mest ego jeg noen gang har hørt, og han sa faktisk til deg at du ikke måtte skuffe han? Ærlig talt! Jeg hadde kaffa kofferten og dratt. Ingenting han engang kunne gjort for å endre det. Men, lykke til. Virker som du er ei som aksepterer mye ihvertfall.
Gjest vanessa-79 Skrevet 30. november 2008 #6 Skrevet 30. november 2008 Hva i all verden? Du må ikke skuffe han? Hva slags ting er det å si? Han blir skuffa hvis du ikke suger han hver gang? Han tenker ikke på at du kanskje ikke? Nei uff, det hadde jeg bare blitt irritert over tror jeg. Men gjør som foreslått, prøv 69. Da får du deg også litt ihvertfall. Det er sant. Nå skal det sies at jeg ikke liker så veldig godt å bli slikka av han. Ble vel litt bortskjemt med eksen min, så føler at dette bare blir påtvunget fra min side Problemet var vel også at med eksen min hadde vi masse deilig oralsex, så det ble en naturlig del sammen med mye annet da. Han "kommer" når vi har samleie, det tar bare så j** lang tid Han har vel funnet en måte å manipulere meg ved å si at han skryter av hvor flink jeg er til kameratene sine, og de synes han er så heldig og bla-bla-bla. Får vel ta en streikeperiode
kinkeline Skrevet 30. november 2008 #7 Skrevet 30. november 2008 Det er sant. Nå skal det sies at jeg ikke liker så veldig godt å bli slikka av han. Ble vel litt bortskjemt med eksen min, så føler at dette bare blir påtvunget fra min side Problemet var vel også at med eksen min hadde vi masse deilig oralsex, så det ble en naturlig del sammen med mye annet da. Han "kommer" når vi har samleie, det tar bare så j** lang tid Han har vel funnet en måte å manipulere meg ved å si at han skryter av hvor flink jeg er til kameratene sine, og de synes han er så heldig og bla-bla-bla. Får vel ta en streikeperiode Skryter han til kompisene sine om hvor flink du er til å suge han? Føler jeg begynner å bli litt irritert her jeg sitter. Jeg personlig hadde ikke likt at kompisgjengen til typen min hadde visst hvor god/dårlig jeg hadde vært til å suge han. Privatlivet bør være... privat.
Gjest vanessa-79 Skrevet 30. november 2008 #8 Skrevet 30. november 2008 Skryter han til kompisene sine om hvor flink du er til å suge han? Føler jeg begynner å bli litt irritert her jeg sitter. Jeg personlig hadde ikke likt at kompisgjengen til typen min hadde visst hvor god/dårlig jeg hadde vært til å suge han. Privatlivet bør være... privat. Ja, du aner ikke...men dette skal i følge han være i beste mening!vet ikke om det er en mannegreie at de liksom skal skryte til kompisene. Tror det ligger en slags greie i at han ene kompisen gjorde det slutt med dama etter 3 år, mye pga at hun nektet å suge han, så han skal vel overgå de andre. Tror dette begynner å bli en så viktig del av hans fantasier osv, at det blir vanskelig å snu
Gjest Gjest Skrevet 30. november 2008 #9 Skrevet 30. november 2008 Ja, du aner ikke...men dette skal i følge han være i beste mening!vet ikke om det er en mannegreie at de liksom skal skryte til kompisene. Tror det ligger en slags greie i at han ene kompisen gjorde det slutt med dama etter 3 år, mye pga at hun nektet å suge han, så han skal vel overgå de andre. Tror dette begynner å bli en så viktig del av hans fantasier osv, at det blir vanskelig å snu Ærlig talt. Nei, de fleste gutter er ikke sånn. I hvertfall ikke de som respekterer jenter. Synes han har en forferdelig holdning. Det er mange jenter som ikke engang liker å suge (at all). Og han forventer at du skal gjøre det flere ganger under sex? Han har det jo som kongen på haugen! Kan jeg spørre hva du får tilbake, i og med at det virker for meg som at hver gang dere har sex, så er hovedpoenget (for dere begge) at han skal komme...?
Gjest Gjest Skrevet 30. november 2008 #10 Skrevet 30. november 2008 Å skryte av kjæresten på den måten, er bare så....fjortis. Men han er kanskje i tenårene? I såfall blir jeg ikke forbløffet, men er det en voksen mann vi snakker om her, så blir jeg litt betenkt. Å fortelle kompisene hvor god dama er til å suge, gjør man bare ikke om man er sånn nogenlunde anstendig.
Gjest Vanessa-79 Skrevet 30. november 2008 #11 Skrevet 30. november 2008 Ærlig talt. Nei, de fleste gutter er ikke sånn. I hvertfall ikke de som respekterer jenter. Synes han har en forferdelig holdning. Det er mange jenter som ikke engang liker å suge (at all). Og han forventer at du skal gjøre det flere ganger under sex? Han har det jo som kongen på haugen! Kan jeg spørre hva du får tilbake, i og med at det virker for meg som at hver gang dere har sex, så er hovedpoenget (for dere begge) at han skal komme...? Godt spørsmål!hva får jeg tilbake?se på at han nyter det jeg gjør. Er jo deilig det, men ikke i lengden. Jeg vet at det er mange som hater å suge, dem om det. Nå har jo dette pågått altfor lenge så min nytelse går via hans nytelse for å si det sånn. Ja, han har det som kongen på haugen og det irriterer meg utrolig mye. Problemet er nå at jeg vet snart ikke hva som kan gjøres for å tilfredstille meg, i og med at hele denne oralsex fokuseringen har tatt helt overhånd.
Gjest Vanessa-79 Skrevet 30. november 2008 #12 Skrevet 30. november 2008 Å skryte av kjæresten på den måten, er bare så....fjortis. Men han er kanskje i tenårene? I såfall blir jeg ikke forbløffet, men er det en voksen mann vi snakker om her, så blir jeg litt betenkt. Å fortelle kompisene hvor god dama er til å suge, gjør man bare ikke om man er sånn nogenlunde anstendig. Huff, ja!Han er 29 år og fortsatt på det stadie hvor han og kameratene diskuterer størrelse på pupper, rompe osv. Det at han omgåes gutter hele tiden på jobben også, hjelper vel heller ikke stort
Gjest Gjest Skrevet 30. november 2008 #13 Skrevet 30. november 2008 Hæ? Hvorfor kan du ikke suge ham for å avslutte hver gang? De fleste menn gjør jo dette for oss kvinner for at vi skal få det vi liker best. Og at han skryter til kompisene, det er vel et kompliment. Skryter til venninnene mine selv jeg, når han slikker bra, og jeg er førtis.
Gjest Gjest Skrevet 30. november 2008 #14 Skrevet 30. november 2008 Gjett om jeg kjenner meg igjen i det du skriver. Da jeg var singel og hadde elskere så var det et salig mas om suging. Jeg vet,som du,at det er noe jeg kan og derfor gjorde jeg det for å glede de/de jeg var med. Men faren ved å skjemme bort en mann slik er at det kommer et krav om mer,mer,mer. Det var ytterst sjelden jeg fikk noe igjen for sugingen bortsett fra stiv nakke og vonde kjever og i ettertid har jeg stadig blitt kontaktet fordi "noen" husker hvilken god jobb jeg gjorde. Kun en mann har sagt til meg i ettertid at han angrer på egoismen sin og gjerne vil ha en sjanse til å bevise at han er en god elsker og ikke en egoist. Nå er jeg gift så det blir blankt avvist... Men selv med min mann så har jeg klart å gjøre meg selv den samme bjørnetjenesten. Han ble for godt vandt og skulle suges ved hvert samleie. Enkelte ganger ble det kun suging og ingenting annet og slett ingenting som gagnet meg. Til slutt,etter mange samtaler om dette temaet,-uten bedring fra hans side,satt jeg foten ned og sa nok er nok. "Nå er det faktisk din tur!" Det skal gå begge veier og når det kun blir han som får år etter år så side det seg selv at det blir forutsigbart og kjedelig å ha sex. Statusen nå er at jeg nesten aldri suger og han tar nesten aldri initiativ til sex. Men det er greit. Heller ingen sex enn dårlig sex. Skulle jeg ha fortsatt å la meg bruke som en "knulledukke" så hadde all min integritet forsvunnet. Noen menn evner ikke å se forbi sine egne behov og det finnes en god del av de. Jeg har møtt mange. Det er jo nesten er fordel å ikke være god til å suge,vil jeg tro. da må det jo nødvendigvis bli mer toveis enn det jeg har erfart.
Gjest hehe Skrevet 30. november 2008 #15 Skrevet 30. november 2008 Du kan jo gjøre en dårlig jobb. Kanskje bite litt... Da vil han nok neppe spørre igjen
Gjest Vanessa-79 Skrevet 30. november 2008 #16 Skrevet 30. november 2008 Du aner ikke hvor godt det var å høre det! Det finnes så mange debatter om jenter (og gutter forsåvidt) som hater å slikke/suge/svelge. Ikkeminst alle gode råd, tips osv. Som sagt, tror jeg at både jeg og eksen min ble veldig "gode" til dette etterhvert, noe som har blitt et lite mareritt med kjæresten nå. Føler at alt annet vi gjør i senga bare blir et forspill til suging. Så er det litt psykisk også. Jeg vet at dette er noe jeg er veldig bra til og at han setter utrolig stor pris på det at :"sånne jenter er vanskelig å finne". Jeg savner en som virkelig kunne satt pris på en "misjonær" i ny og ned
Gjest Vanessa-79 Skrevet 30. november 2008 #17 Skrevet 30. november 2008 Du kan jo gjøre en dårlig jobb. Kanskje bite litt... Da vil han nok neppe spørre igjen Hahaha..kanskje en påtvungen regulering?
Gjest Gjest Skrevet 30. november 2008 #18 Skrevet 30. november 2008 bite littegranne? oopsann, var ikke meningen.....
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå