Gjest Såret Skrevet 21. november 2008 #1 Skrevet 21. november 2008 Er det ingen som ser meg Er det ingen som ser min sorg Hvorfor er det ikke lov å sørge Når det man har mistet fortsatt er her Bare ikke for meg For alt er ødelagt Og lykken er borte Fordi du bare trengte litt spenning Fordi du tenkte at det betydde jo ingen ting Fordi du tenkte at jeg også hadde gjort dumme ting Fordi du ikke tenkte… Så du meg ikke Så du ikke at jeg lengtet Etter din nærhet og ditt begjær At jeg alltid var her for deg Passet huset, barnet Lå varm og villig i vår felles seng Og syntes at du var verdens beste mann Imens du flørtet Og kysset Og sendte varme, sensuelle ord og meldinger Til en, to og tre andre damer Og tilfredsstilte dem Slik jeg ønsket å bli tilfredsstilt Kan jeg noen gang finne lykken igjen Kan jeg noen gang stole på noen Vil jeg noen gang tro på At jeg er bra nok At noen vil elske meg Og ikke ville bedra meg Slik du gjorde?
Gjest Gjest Skrevet 21. november 2008 #2 Skrevet 21. november 2008 (endret) Endret 21. november 2008 av Trampe
Gjest til trådstarter Skrevet 21. november 2008 #3 Skrevet 21. november 2008 Som jeg skulle sagt det selv. Husk at du kan bli lykkelig igjen. Om noen år. Med en annen mann. Jeg tenker å gå den veien. Fordi jeg fortjener det. Ofret alt, og fikk et knust kjærlighetsliv i gave. Angeren betyr ingenting. Han burde tenkt. Han er bra og kjekk, men følelsene min blir aldri som de var. Slutt. Starte på nytt med en som vet å sette pris på meg. Lykke til med ditt valg.
Regndråpe Skrevet 21. november 2008 #4 Skrevet 21. november 2008 (endret) Du kommer deg på bena igjen om en stund. Sterkere enn noen sinne! Og inntil da, tenk at du fortjener bedre enn han. For det gjør du. Endret 21. november 2008 av Trampe
Gjest Gjest Skrevet 21. november 2008 #5 Skrevet 21. november 2008 (endret) du setter ord på så vanskelige tanker, jeg føler med deg. Håper alt ordner seg for deg etterhvert. STOR Endret 21. november 2008 av Trampe
Gjest Gjest_Ukjent_* Skrevet 21. november 2008 #9 Skrevet 21. november 2008 Det finnes bare en kjærlighet, men tusen etterligninger
Gjest Gjest_gjest_* Skrevet 22. november 2008 #10 Skrevet 22. november 2008 Er det ingen som ser meg Er det ingen som ser min sorg Hvorfor er det ikke lov å sørge Når det man har mistet fortsatt er her Bare ikke for meg For alt er ødelagt Og lykken er borte Fordi du bare trengte litt spenning Fordi du tenkte at det betydde jo ingen ting Fordi du tenkte at jeg også hadde gjort dumme ting Fordi du ikke tenkte… Så du meg ikke Så du ikke at jeg lengtet Etter din nærhet og ditt begjær At jeg alltid var her for deg Passet huset, barnet Lå varm og villig i vår felles seng Og syntes at du var verdens beste mann Imens du flørtet Og kysset Og sendte varme, sensuelle ord og meldinger Til en, to og tre andre damer Og tilfredsstilte dem Slik jeg ønsket å bli tilfredsstilt Kan jeg noen gang finne lykken igjen Kan jeg noen gang stole på noen Vil jeg noen gang tro på At jeg er bra nok At noen vil elske meg Og ikke ville bedra meg Slik du gjorde? Huff, jeg kjenner tårene presse på. Er i samme situasjon selv. Bedratt og såret etter et veldig langt forhold( 16 år) Har også barn. Jeg prøver å tenke fremover og innse at jeg fortjener bedre. Har vært han trofast bestandig og han har vært mannen med stor M for meg. Men vil vi ha det slik da? Stor klem fra meg.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå