Aud Long Skrevet 30. januar 2009 #281 Skrevet 30. januar 2009 Huff, håper at formen blir bedre, kjempebra at du har fått sykemelding så du får slappet av når du blir dårlig, særlig siden du jobber med pasienter. Var du mye kvalm da du bar på Duen? Forhåpentligvis gir det seg når du har runda de tre første månedene. Kjipt med nudle-flashback:( Hang in there. Stor til den gravide Hildegarda
Hildegard Skrevet 31. januar 2009 Forfatter #282 Skrevet 31. januar 2009 takk for klemmen ! Idag har formen vært bra, faktisk så bra at jeg selvsagt begynner å bli bekymret. Igjen. Jeg er helt håpløs. Blir liksom aldri fornøyd. Jaja, skal prøve å ta meg sammen. I kveld har vi bestilt billetter til Bergen, vi skal ha en løøøøv-weekend der i slutten på februar. Vi flyr opp, og skal ligge på et nusselig lite pensjonat. Vi skal gå på kino, spise lunsj på koselige kafeer og henge rundt i Kjøttbasaren. Spise reker...gå tur på fløyen. Håper det ikke høljer:D!
Kirin Skrevet 1. februar 2009 #283 Skrevet 1. februar 2009 takk for klemmen ! Idag har formen vært bra, faktisk så bra at jeg selvsagt begynner å bli bekymret. Igjen. Jeg er helt håpløs. Blir liksom aldri fornøyd. Jaja, skal prøve å ta meg sammen. I kveld har vi bestilt billetter til Bergen, vi skal ha en løøøøv-weekend der i slutten på februar. Vi flyr opp, og skal ligge på et nusselig lite pensjonat. Vi skal gå på kino, spise lunsj på koselige kafeer og henge rundt i Kjøttbasaren. Spise reker...gå tur på fløyen. Håper det ikke høljer:D! Både bra form (jo da, det ER jo bra det da. ) og tur. Det høres skikkelig koselig ut.
Lucky? Skrevet 1. februar 2009 #284 Skrevet 1. februar 2009 Koselig med løøøv weekend til bergen da Bergen er en veldig koselig by da. Vært der før? Fint du fikk sykemelding av legen da. Ikke lett å jobbe når man blir kvalm av de man jobber med Er du sykepleier eller?
Aud Long Skrevet 1. februar 2009 #285 Skrevet 1. februar 2009 Ååh, den Bergensturen høres deilig ut:) Har lyst å finne på noe sånt jeg og:) Godt å ha ting å se frem til i overkommelig fremtid. Hvordan er formen nå?
Hildegard Skrevet 1. februar 2009 Forfatter #286 Skrevet 1. februar 2009 Jeg bodde i Bergen mens jeg studerte, så kjenner byen godt. Blir fint å resie tilbake en tur. Jobber på sykehus og har pasientkontakt daglig. Ikke alle lukter like friskt og nå er luktesansen sterkere enn før. Og jeg kan virkelig ikke stå foran pasienter og brekke meg, det går bare ikke an. I morgen er jeg 9 uker på vei. Forrige gang hadde jeg utskrapningen den dagen jeg skulle vært 9 uker. Det føles som en milepæl.
Aud Long Skrevet 1. februar 2009 #287 Skrevet 1. februar 2009 Jeg bodde i Bergen mens jeg studerte, så kjenner byen godt. Blir fint å resie tilbake en tur. Jobber på sykehus og har pasientkontakt daglig. Ikke alle lukter like friskt og nå er luktesansen sterkere enn før. Og jeg kan virkelig ikke stå foran pasienter og brekke meg, det går bare ikke an. I morgen er jeg 9 uker på vei. Forrige gang hadde jeg utskrapningen den dagen jeg skulle vært 9 uker. Det føles som en milepæl. Hurra for ni uker! Må virkelig være deilig å "gå forbi" de belasta dagene. Ønsker deg ei fin ny uke, med dårlig bekreftende form, uten at det blir steingale.
Hildegard Skrevet 2. februar 2009 Forfatter #288 Skrevet 2. februar 2009 Takker for det! Formen er beroligende dårlig, hehe!
Aud Long Skrevet 2. februar 2009 #289 Skrevet 2. februar 2009 Takker for det! Formen er beroligende dårlig, hehe! Godt å høre:) Har ikke sagt det ennå, men liker det nye navnet på boka di så godt
Hildegard Skrevet 2. februar 2009 Forfatter #290 Skrevet 2. februar 2009 Her skjer det ikke så mye. Passe dårlig i morges, nå er jeg bare trøtt. Har fått opp symaskinen igjen, skal se om jeg får gjort ferdig noen av prosjektene mine:).
Hildegard Skrevet 2. februar 2009 Forfatter #291 Skrevet 2. februar 2009 Hihi, vi postet på likt:D! Liker også det nye navnet, og snart tar jeg sjansen på å hoppe over i gravid-dagbøkene. Men ikke ennå.
Gjest Nuni Skrevet 2. februar 2009 #292 Skrevet 2. februar 2009 I kveld har vi bestilt billetter til Bergen, vi skal ha en løøøøv-weekend der i slutten på februar. Vi flyr opp, og skal ligge på et nusselig lite pensjonat. Vi skal gå på kino, spise lunsj på koselige kafeer og henge rundt i Kjøttbasaren. Spise reker...gå tur på fløyen. Håper det ikke høljer:D! Det høres kjempekos ut! Jeg har også lyst på en løøøvtur :rødme:
Celestine Skrevet 3. februar 2009 #293 Skrevet 3. februar 2009 Så koselig at det går bra med spiren! Det er jeg kjempeglad for. God tur til Bergen!
Gjest Grafica Skrevet 3. februar 2009 #294 Skrevet 3. februar 2009 Forstår godt at du vil vente noen uker til med å hoppe over Hvor mange uker er du på vei nå?
Hildegard Skrevet 3. februar 2009 Forfatter #296 Skrevet 3. februar 2009 Takk for besøk alle sammen:)! Nå er jeg 9+1 og er forholdvis rolig. Jeg er jo småkvalm med jevne mellomrom, og det strekker i ligamentene jevnt og trutt. Skal innom jobben en tur i morgen og sjekke mail, hvis det er ledig ul-apparat tar jeg gjerne er rask sjekk. I dag skal jeg spise fiskegrateng og foccacia, hurra!
Involvert Skrevet 4. februar 2009 #298 Skrevet 4. februar 2009 Enda en snikleser her Har lest igjennom hele boka di nå, og jeg er glad for at det går såpass bra! Du får ha en fin tur til Bergen
susanne_89 Skrevet 4. februar 2009 #299 Skrevet 4. februar 2009 Eg og e ein liten sniklesar.. Har lest gjennom heile dagboka di på nokre timar no... Gratulerer med den lille spiren i magen!!!! Kor tid får du vite kjønnet?
Hildegard Skrevet 4. februar 2009 Forfatter #300 Skrevet 4. februar 2009 Hyggelig med sniklesere:) Jeg får nok ikke vite kjønnet før i slutten på mars, det er lenge til.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå