Gjest Gjest Skrevet 18. november 2008 #1 Skrevet 18. november 2008 Vet ikke hva som feiler mannen min jeg, men humøret hans er helt ute av kontroll. Hans meninger, hans regler skal følges.... Sier jeg imot så blir han drit sur og snakker ikke til meg på flere dager...., da går han der og mugger til jeg kommer og beklager... Nå er jeg egentlig en sterk person, så jeg har også mine meninger om ting, jeg er åpen for andres meninger og for en diskusjon for og bli eninge... Men ikke at gubben sakl furte, dette begynner og bli et problem hjemme..., En episode, Datteren min på 8 år dusjet på søndag, mandag vasket hun seg nedentil og ellers på kroppen, det samme gjorde hun i dag, for i 2 time skulle hun ha gym og da dusjer de etterpå. Da slang han ut at dette mener jeg er skikkelig grisette og uhygienisk til min datter, da stoppet jeg opp og svarte at det mener ikke jeg, det gjør ikke noe om hun venter med og dusje til 2 time. Så da var det gjort, nå er han sur og har ikke prata til meg i hele dag Aner ikke hva som rir han jeg, men dette har vart litt nå, og det er slike episoder flere ganger i uka.... Noen råd til meg??
Gjest Gjest_Merete_* Skrevet 18. november 2008 #2 Skrevet 18. november 2008 Vet ikke hva som feiler mannen min jeg, men humøret hans er helt ute av kontroll. Hans meninger, hans regler skal følges.... Sier jeg imot så blir han drit sur og snakker ikke til meg på flere dager...., da går han der og mugger til jeg kommer og beklager... Nå er jeg egentlig en sterk person, så jeg har også mine meninger om ting, jeg er åpen for andres meninger og for en diskusjon for og bli eninge... Men ikke at gubben sakl furte, dette begynner og bli et problem hjemme..., En episode, Datteren min på 8 år dusjet på søndag, mandag vasket hun seg nedentil og ellers på kroppen, det samme gjorde hun i dag, for i 2 time skulle hun ha gym og da dusjer de etterpå. Da slang han ut at dette mener jeg er skikkelig grisette og uhygienisk til min datter, da stoppet jeg opp og svarte at det mener ikke jeg, det gjør ikke noe om hun venter med og dusje til 2 time. Så da var det gjort, nå er han sur og har ikke prata til meg i hele dag Aner ikke hva som rir han jeg, men dette har vart litt nå, og det er slike episoder flere ganger i uka.... Noen råd til meg?? Har han vært slik hele tiden, da eller har han blitt sånn nå i det "siste?
Gjest Gjest Skrevet 18. november 2008 #3 Skrevet 18. november 2008 Kan han ha en depresjon? Mannen min var slik en stund, veldig kort i lunta, hans meninger BLE plutselig våre leveregler. Han som tidligere sa "jeg syns ikke det er så lurt" sa i ettertid heller "nei, for faen, nå gjør vi ikke det slik da vet du!!" eller generelt sett alt mulig.. Han hadde ikke tålmodighet til NOE som helst, og hans ord ble alles lov. Viste seg at han hadde en depresjon som gjorde han veldig sliten på den måten at all tålmodighet forsvant, og i stede for å spør pent, sa han bare hvordan ting skulle bli, for det trengtes ikke så mye diskusjon trodde han, for han var egentlig for sliten til å diskutere.. Kanskje du skal spørre ham om han føler seg slik? Jeg levde slik i 1,5 år og det ble bare verre, helt til jeg dumpa over en artikkel på nettet og dro mannen med til fastlegen der han forklarte alt, og legen fastslo depresjoner og sendte til psykolog for samtaler for å være sikker. Mannen fikk milde piller han brukte i 1 år, og er nå helt fin igjen sann som før
Gjest Gjest_Karimor_* Skrevet 18. november 2008 #4 Skrevet 18. november 2008 Gå fra ham! Sånt trenger du ikke finne deg i.
Gjest Betty89 Skrevet 18. november 2008 #5 Skrevet 18. november 2008 Gå fra ham! Sånt trenger du ikke finne deg i. Synes ikke hun skal gå ifra han, om han har blitt slik den siste tiden. Var han slik når dere traff hverandre? Tenkte også han kunne være deprimert. Be han kontakte fastlegen sin eller noe
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå