Gå til innhold

Bra porno?


Gjest Gjest_Karianne_*

Fremhevede innlegg

Gjest Gjest_Karianne_*
Skrevet

Hei!!

Tabba meg litt ut når jeg sendte forrige inlegg:)

Det jeg skulle si var:

Jeg og mannen min liker å se på porno av og til, høres kanskje rart ut, men vi liker det hvertfall.

Er det noen som kan anbefale en bra pornofilm?? Tenker ikke da på vanlig ut og inn sex, anal, eller sånn "ekkel sex", det liker vi ikke. Tenker mer på en slags romantisk pornofilm som er bra.

Det er vel flere som mener at det ikke finnes en bra pornofilm, men vi må bare spørre om det er noen som vet om det fins. Vil gjerne ha tittelen på den om det er noen som vet.

Karianne.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Tja, det ligger en del filmer på cupido.no, de har egen shop. Har ikke sett mange men de er ikke sånn typiske mainstream porno. Altså ikke typisk mannsporno men også beregnet på jenter. Det begynner også å komme fler kvinnelige regissører. Jeg har sett "Pink Prison" av Lars von Trier og den er litt anderledes enn de "vanlige".

Skrevet

Dere bør absolutt ta en titt på filmene fra Wicked Pictures og evt. Playgirl. Her er det snakk om ordentlige "spillefimer" med innslag av heftige sexscener. Mange av filmene er ganske romantiske og fulle av deilige menn og kvinner :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...