Gå til innhold

Ned i vekt med nutrilett milkshake?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har jeg en sjangse til å gå ned i vekt hvis jeg drikker nutrilett milkshake 3 ganger per dag + en vanlig middag ?

Hvor mye tror dere jeg vil gå ned på 2 uker ved å bare drikke milkshake og eventuell spise barene + en vanlig middag ? Med vanlig middag mener jeg fisk, kjøttkaker, kjøtt, kylling, grønnsaker osv.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Du kommer til aa gaa ned noe, men det meste du gaar ned vil vaere vann. Kanskje merker du litt paa midjen.

Men jeg vil ikke anbefale en slik 'kur' med mindre du har diskutert det med legen foerst. Kroppen din vil ikke faa nok energi utfra det du beskriver, spesielt ikke om du trener samtidig.

Dersom det er noe spesielt du skal om to uker og trenger aa se bedre ut i en kjole eller noe saa vil jeg heller anbefale at du anskaffer noe 'shapewear' som du for eksempel kan se paa denne linken. Helst en av de med 'firm control' og som gaar opp under brystene og nedover laarene. De funker ganske bra :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...