Gjest Gjest_Julie_* Skrevet 15. november 2008 #1 Skrevet 15. november 2008 Jeg er 13 selv og vil derfor gi dere mødre og fedre noen forslag til juleprsanger Dere kan også selv skrive inn forslag viss du allerede vet hva barne ditt skal få. Her er noen tips: JENTER: 0-3 Dukker, bamser, barnevennlige leker... 4-6 Barbie/bratz, bamser, spill 7-9 Sminke, spill 10-12 Sminke, hårprodukt, klær 13-15 Klær, gavekort, penger 16+ Klær, gavekort GUTTER: 0-3 Store biler, bamser 4-6 Biler, båter 7-9 Lego, spill 10-12 Data spill, klær 13-15 Gavekort, klær, penger 16+ Gavekort, penger Ja, det var litt tips fra meg.. Håper jeg hjalp dere litt
Gjest Gjest Skrevet 15. november 2008 #2 Skrevet 15. november 2008 Takk for tipsene, Julie. Jeg lurer litt på, til dere som er tenåringer: Er det ikke litt kjedelig å få en konvolutt med penger/gavekort på julaften? Jeg har alltid vært glad i julegaver, og synes det er så fint å se de innpakkede gavene under treet. Det blir liksom ikke helt det samme med en konvolutt. Er penger/gavekort likevel mest populært i deres aldersgruppe?
Gjest Gjest_Unni_* Skrevet 15. november 2008 #3 Skrevet 15. november 2008 Jeg synes ikke man skal gi penger eller gavekort. Det er ikke vanlig i min familie i hvertfall. Det er mye man kan gi tenåringer!! Nå er jeg derimot 'fattig' student, og det jeg aller helst ønsker meg er penger. Rett og slett fordi jeg synes hverdagen er litt strevsom økonomisk, og jeg har det mest nødvendige (utenom mat, penger til strømregning ol.).. Så en litt annen situasjon. Så jeg håper på litt penger under treet i år, selvom jeg tviler på at jeg får det!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå