Gjest Gjest_silje_* Skrevet 14. november 2008 #1 Skrevet 14. november 2008 Hei. Kjæresten og jeg flyttet til Bergen i høst for å studere. Vi begynner gå tom for inspirasjon til hva vi kan finne på i helgene. Det har stort sett gått i fest, slappe av med film og godteri, gå på kino, gått ut for å spise. Vi har dessuten gått på Fløyen, Ulriken, spilt squas og vært å klatret. Jeg har lyst finne på noe nytt, gjerne noe av sportslig aktivitet da vi begge er glad i det, men kan også være andre ting. Noen som har råd til noe gøy vi kan gjøre i helgene?Har også lyst overraske han med noe. Tips?
Gjest Gjest Skrevet 14. november 2008 #2 Skrevet 14. november 2008 Klatring. Gå rundt byvannet. Sykkelturer (kanskej ikke så trygt i bergen?)
Gjest Wind Skrevet 14. november 2008 #3 Skrevet 14. november 2008 (endret) Ta dere en tur på akvariet. Spasertur langs bryggen. Må det være noe nytt hele tiden? Flyttet også til en ny by med kjæresten i høst, og har knapt gjort noe som helst. Men så er vi litt sære, da. Hvis dere har badekar kan du jo dra ham med ut en dag det regner noe helt enormt (det er jo Bergen, burde ikke være vanskelig å finne en dag), for deretter å lage kakao og tappe i badekaret (Evt. bare dra ham med i dusjen) så dere får varmen i dere. Er koselig osv. Ble (utilsiktet) en suksess her i huset, i alle fall. Endret 14. november 2008 av Wind
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå