charley Skrevet 11. november 2008 #1 Skrevet 11. november 2008 Jeg finner ikke den "perfekte" maskraen. Liker at vippene blir litt "stiv" av maskaran pga hold. Jeg bruker vippetang for å få bue og enkelte maskara gjør slik at vippene "faller" ned i løpet av kor tid uansett av bruk av vippetang. Noen som har gode anbefalinger?
Devilina Skrevet 11. november 2008 #2 Skrevet 11. november 2008 Jeg er veldig fornøyd med lash stylist. De blir stive og lette å forme. Ikke er den så dyr, etter min mening. Den har ikke vanlig kost/børste men kam og jeg synes dette er enklere å bruke. Bare det ikke er for mye maskara på kammen.
Gjest Gjest Skrevet 11. november 2008 #3 Skrevet 11. november 2008 Jeg liker kjempegodt Max Factor Masterpiece Max. Den gir tette, fine, lange vipper og den gjør vippene "stive" hele dagen, selv om jeg ikke bruker vippetang. Den drysser ikke heller, og ikke er den noe særlig dyr. Den perfekte mascara, vil jeg si
Gjest LanaLane Skrevet 11. november 2008 #4 Skrevet 11. november 2008 alfa og omega er å bruke en primer. Min favorittmaskara er ok uten, men fantastisk med. Holder i timesvis og enda litt til og får skikkelig pene vipper. Finn ut som det finnes primer i merket du bruker og prøv. Lover at du vil merke forskjell!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå