Gå til innhold

Pålegg


Gjest Gjest_Sam_*

Anbefalte innlegg

Gjest Gjest_Sam_*
Skrevet

Jeg har startet mitt nye liv, og det innebærer at pålegget må byttes ut.

Jeg spiser knekkebrød/lettbrød med

-lett leverpostei og agurk

-skinke/hamburgerrygg ol. gjerne med salat og agurk på

-cottage cheese med lettsyltetøy på

-kylling-/kalkunskiver, med salat og magerkesam på

Hva er dine magre og gode favoritter? :)

Skrevet

Jeg synes skive med banan på er veldig godt! :)

Skrevet

Jeg er stor-fan av cottagecheese, særlig med Lerums eple-/pæresyltetøy uten sukker + et kaneldryss, eller også med hvitløkssalt og noen dråper av Druvans pestodressing+ en haug ringer av disse avlange snacks-paprikaene :sikle: .

Ellers har jeg også forelsket meg i Speziato-kyllingpålegget fra Grilstad, dessuten bruker jeg mye reker og krepsehaler som pålegg, sammen med salatblader, agurk, tomat, løk og lettdressing.

Og må ikke glemme ICAs tunfisk i karrisaus :hoppe: ! Varmes lett og funker supert som pålegg sammen med litt salat, eplebiter eller oppskåret ananas+rødløk :) .

Skrevet

Man har jo mye og velge mellom, du har for eksempel, lett ost, mager skinkeost, Hamburgerrygg, skinke, makrell i tomat, man har til og med mager kjøttdeig mager bacon osv

Et lite tips om man liker majones så er det som regel bedre enn smør da den inneholder en del planteoljer (har høyt kolestrol så er ofte hos kostholds spesialist :))

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...