Gjest Gjest_Kvinne_* Skrevet 8. november 2008 #1 Skrevet 8. november 2008 Hvordan flørter du? Jeg føler at jeg selv ikke kan flørte, jeg er ikke noe flink til det. Vet ikke hva jeg skal gjøre. Noen som kan komme med noen tips?
Ethereal Skrevet 8. november 2008 #2 Skrevet 8. november 2008 Blikkontakt, smile mye, le og stille spørsmål pleier å funke veldig bra. Jeg tror det viktigste er å vise den andre personen at du er åpen, positiv og interessert. Jeg er egentlig ikke noen fan av alle flørte-reglene der ute og forskjellige replikker som liksom skal funke som smør på fett. Det vikgiste er nok å vise at man er interessert.
Gjest Gutt27 Skrevet 8. november 2008 #3 Skrevet 8. november 2008 Jeg så en eller annen undersøkelse som viste at vi menn generelt er dårlige på å forstå kvinners flørting; vi tror ofte kvinner flørter når de bare er hyggelige, og vi tror ofte kvinner bare er hyggelige når de faktisk flørter.. Selv lurer jeg alltid på hva lange blikk, smil osv betyr? Likte hun meg, eller syntes hun bare jeg så så snodig ut at hun måtte trekke litt på smilebåndet?
womenwomen Skrevet 8. november 2008 #4 Skrevet 8. november 2008 Jeg så en eller annen undersøkelse som viste at vi menn generelt er dårlige på å forstå kvinners flørting; vi tror ofte kvinner flørter når de bare er hyggelige, og vi tror ofte kvinner bare er hyggelige når de faktisk flørter.. Selv lurer jeg alltid på hva lange blikk, smil osv betyr? Likte hun meg, eller syntes hun bare jeg så så snodig ut at hun måtte trekke litt på smilebåndet? Når en kvinne stadig ser etter deg , på deg - syns hun selvfølgelig du er attraktiv å SE på , intrisang : ) Vi nyter synet av en flott mann - likeså dere nyter synet av en flott kvinne . Et smil er jo innbydende og normal spontan reaksjon hos meg - når en KJEKK mann ser på meg med glimt i øyet : ) Dette er da enkelt og opplagt - syns du ikke ?
Gjest Gutt27 Skrevet 8. november 2008 #5 Skrevet 8. november 2008 Dette er da enkelt og opplagt - syns du ikke ? Lite er enkelt og opplagt for meg, desverre. Men jo for min egen skrantende selvtillits skyld prøver jeg å tolke sånne ting positivt. Det skjer ikke hver dag, for å si det sånn..
womenwomen Skrevet 8. november 2008 #6 Skrevet 8. november 2008 Lite er enkelt og opplagt for meg, desverre. Men jo for min egen skrantende selvtillits skyld prøver jeg å tolke sånne ting positivt. Det skjer ikke hver dag, for å si det sånn.. ALLE finner noen attraktive - selv om man ikke ser ut som en " filmstjerne " Menn mine veninner sikler på f.eks - kan jeg finne uintrisang og lite kjekke i mine øyne . Også motsatt .Ikke bestandig mine veninner deler min smak og samme begeistring for en mann . Heldigvis ! Klart mange damer finner deg kjekk og nyter synet av deg i " smug " - gutt 27 . Ta alle blikk og smil positivt til deg - fra Kvinner . Pluss - utstråler du selv litt selvtillitt - finner kvinner deg enda mer attraktiv faktisk . Kvinner faller ikke for menn som behandler dem dårlig " såkalt badguy`s " -det er en misforstått frase " men menn som utstråler selvtillitt og er litt " sikker " men HØFLIG i sin framferd .
K.A. Skrevet 8. november 2008 #7 Skrevet 8. november 2008 Blikkontakt, smile mye, le og stille spørsmål pleier å funke veldig bra. Jeg tror det viktigste er å vise den andre personen at du er åpen, positiv og interessert. Dette er vel det nærmeste man kommer en fasit. Hva flørting inneholder helt konkret vil naturligvis variere fra subjekt til subjekt, og objekt til objekt. Husk at flørting ikke (nødvendigvis) er det samme som sjekking, men det er klart at den man flørter med er noen man finner interessant. Men flørting kan være helt uskyldig.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå