catlok Skrevet 6. november 2008 #1 Skrevet 6. november 2008 Er det noen der ute som vet om noen fine festlokaler i Moss/Rygge/Råde regionen?? Jeg og min kjære har smått begynt å planlegge den store dagen vår, og vi vil gifte oss i Råde der min far er fra, men jeg er ikke så godt kjent der og herremannen min er fra Bergen!! På forhånd takk!!
illafanten Skrevet 6. november 2008 #2 Skrevet 6. november 2008 Jeg er ikke så veldig kjent akkurat i Råde eller Rygge, men i Moss er det hvertfall noen jeg vet om. Lokalet til Moss Seilforening, Røed Gård, Torderød, Refsnes Gods og Alby som vi skal gifte oss på Vet om ett sted i Rygge som heter Balke Gård, har ikke sett det selv, men har hørt det skal være fint der Finnes sikkert flere også, men dette er de jeg vet om
Pastor Knut Skrevet 7. november 2008 #3 Skrevet 7. november 2008 Er det noen der ute som vet om noen fine festlokaler i Moss/Rygge/Råde regionen?? Jeg og min kjære har smått begynt å planlegge den store dagen vår, og vi vil gifte oss i Råde der min far er fra, men jeg er ikke så godt kjent der og herremannen min er fra Bergen!! På forhånd takk!! Kanskje litt utenfor akkurat den regionen du spør om, men like i nærheten finner du denne.
Gjest Gjest Skrevet 7. november 2008 #4 Skrevet 7. november 2008 i tillegg til de som alt er nevnt kjenner jeg til jeløy radio. www.jeloyradio.no!
Gjest nyinnflyttet Skrevet 20. november 2008 #6 Skrevet 20. november 2008 Noen som har arrangert/vært gjest i bryllup på Gudegården i Moss?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå