Gå til innhold

hasj


Fremhevede innlegg

Skrevet

http://www.aftenposten.no/nyheter/iriks/article2451623.ece

ble veldig overrasket over denne artiikkelen når den kom(vet den er fra mai)

jeg bare kom på den og tenkte jeg kunne spørre her om det virkerlig står så dårlig til Nordmenns holdinger ti å støttel kriminalitet.

Det er greit at noen gjør feil ,men 40% prøver før de er 30!!

Og 60% i oslo før de er 30 eller var det riktig?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

I min vennekrets/omgangskrets er det definitivt mer vanlig å ikke ha prøvd en nå ha prøvd.

Skrevet

Det er ikke mange jeg kjenner som ikke har prøvd. Hasjrøyking for meg er ca like kriminielt som å ligge 2km/t over fartsgrensa

Skrevet

Jeg vil tippe at ca halvparten av de jeg kjenner har prøvd.

Skrevet

Veldig mange jeg kjenner har prøvd, men det er også ganske mange som ikke har gjort det. Mange av de som har prøvd har bare gjort det én eller noen få ganger (evt røyket i en kortere periode i livet), så det er viktig å ikke ta sånn statistikk til inntekt for at "alle" gjør det, "alle" bruker osv.

Skrevet

Jeg kjenner ingen som har prøvd. Jeg vet om et par som prøvde på ungdomsskolen, men disse er ikke folk jeg hadde noe med å gjøre.

Skrevet
Jeg kjenner ingen som har prøvd.

Det høres helt usannsynlig ut. De fleste som prøvd hasj i ungdommen flagger det ikke som voksne. Du kjenner nok flere du aldri ville trodd det om som har tatt seg en blås.

Skrevet

Jeg har ikke prøvd, og kommer ikke til å gjøre det heller...

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...