Gjest Gjest_stilken_* Skrevet 28. oktober 2008 #1 Skrevet 28. oktober 2008 Det har jeg lurt på. Selv om jeg er "godt opp i åra" mister jeg mange kilo når jeg er forelsket. Jeg synes jeg spiser like mye og ofte som før, men det legger seg ikke på liksom. Tenker, grubler og drømmer man av seg noen kilo? Er det så mye energi i følelsene at det går ut over vekten? Noen som vet?
Olive Skrevet 28. oktober 2008 #2 Skrevet 28. oktober 2008 Ikke vet jeg. Jeg blir tjukk av å være forelska
Gjest Grafica Skrevet 28. oktober 2008 #3 Skrevet 28. oktober 2008 Ikke vet jeg. Jeg blir tjukk av å være forelska Jeg og, lagt på meg tjue kilo siden jeg traff samboern
Anglofil Skrevet 28. oktober 2008 #4 Skrevet 28. oktober 2008 Ja, det er merkelig med det gitt. Personlig gikk jeg ned 10 kg de 6 første ukene vi var sammen, nå har det stått mer stille, men det går stadig nedover. Det som er herlig er selvsagt det faktum at jeg ikke har gått inn for å gå ned, det bare skjer. Mvh Yvonne
Gjest Gjest_caskr_* Skrevet 28. oktober 2008 #5 Skrevet 28. oktober 2008 Jeg og, lagt på meg tjue kilo siden jeg traff samboern Samboerskap blir man tjukk av, det er en kjent sak. Jeg tror ikke følelser kan brenne energi. Sikker på at du spiser like mye? Lett å glemme når man har en sånn svevende følelse i kroppen
Idnar Skrevet 28. oktober 2008 #6 Skrevet 28. oktober 2008 Jeg legger også på meg!! Skulle ønske jeg var som dere som går ned noen kilo!!!
Gjest Catwoman Skrevet 28. oktober 2008 #7 Skrevet 28. oktober 2008 Man går ned fordi man spiser mindre - det kan vel ikke være så mange andre grunner? Kanskje man tror selv man spiser like mye - men i realiteten så spiser man ikke "det lille ekstra". Feks. de ekstra bitene etter at man er mett. Man spiser kanskje mindre snacks, sjokolade etc. Egentlig ganske logisk - når man er nyforelsket har man så lyst på kjæresten sin hele tiden at lysten på mat forsvinner.
Atea Skrevet 28. oktober 2008 #8 Skrevet 28. oktober 2008 Det har jeg lurt på. Selv om jeg er "godt opp i åra" mister jeg mange kilo når jeg er forelsket. Jeg synes jeg spiser like mye og ofte som før, men det legger seg ikke på liksom. Tenker, grubler og drømmer man av seg noen kilo? Er det så mye energi i følelsene at det går ut over vekten? Noen som vet? Jepp Og blir det sex raser kiloene ned og ned selv om man ikke føler seg mer enn litt for "tykk!.
Gjest Gjest_gjest_* Skrevet 3. november 2008 #9 Skrevet 3. november 2008 det sies at man ikke guttene legger på deg og jentene blir tynnere, med meg og typen ble det motsatt. han ble tynn og fin, mens rompa mi eset ut
Gjest LanaLane Skrevet 4. november 2008 #10 Skrevet 4. november 2008 Jeg gikk ned 16 kg. Var ikke kjempestor til å begynne med, overvektig, men ikke feit. Så ble jeg supertynn en periode og har nå lagt på meg 6 av kiloene i løpet av 2 år. Greit nok:)
Gjest Gjest_Tuppa_* Skrevet 4. november 2008 #11 Skrevet 4. november 2008 Gikk ned en del da jeg møtte typen. Alle kommenterte på det! Men nå tror jeg det har blitt til normalen igjen, etter vi har vært sammen i 3-4 mnd nå så.... Tror kanskje man blir tynnere pga noen hormoner som er ute og går. Hørt at å være forelska er å gå på speed eller noe? hmmm
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå