Gjest Gjest Skrevet 27. oktober 2008 #1 Skrevet 27. oktober 2008 http://www.kk.no/php/art.php?id=791311
laperla Skrevet 28. oktober 2008 #3 Skrevet 28. oktober 2008 (endret) http://www.kk.no/php/art.php?id=791311 Hm, mener jeg har sett en lik eller lignende på HM? Der var den både i svart og grå. Endret 28. oktober 2008 av laperla
Gjest Gjest Skrevet 28. oktober 2008 #4 Skrevet 28. oktober 2008 Den grå, korte ved siden av overskriften? Det står da på bildet under at den er fra Ellos!?
Gjest Gjest Skrevet 30. oktober 2008 #5 Skrevet 30. oktober 2008 Mener du Dahlia-kåpen? Her Yes. Der fant jeg den, men seff ingen igjen i str. S. Noen forslag til andre steder? Jeg bare MÅ ha den
Gjest Gjest Skrevet 30. oktober 2008 #6 Skrevet 30. oktober 2008 Den grå, korte ved siden av overskriften? Det står da på bildet under at den er fra Ellos!? Huff dårlig linking av meg. Det er bilde nr. 3 jeg mener. Tekst under bildet: "En varm kåpe er et must i høst. Denne er dobbelspent med store knapper og brede ermer (kr 800, Dahlia). Søte votter med blomsterbroderier (kr 80, Indiska). En du øyeskygge i to fiolettfarger er perfekt for å legge den lette sotete makeupen som er så lekker til blek hud (kr 300, Dior" Jeg er nok ikke så oppdatert på merker, så jeg har ikke hørt om Dahlia jeg da.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå