Gjest ~Fantabulous_kitten~ Skrevet 25. oktober 2008 #1 Skrevet 25. oktober 2008 (endret) Heisann Jeg vet dette kan være besvart i andre tråder, men jeg orker ikke lese gjennom alt. Er det noen som vet om innholdet i disse pillene er skadelige for kroppen om man tar mer enn de 6 tablettene som er anbefalt maks døgndose? Og isåfall, hvorfor er de det? Hva gjør de? Og hvor får man kjøpt dem? Må de kjøpes over nett, eller fører helsekostforretninger dem? Takknemlig for alle svar Endret 25. oktober 2008 av ~Fantabulous_kitten~
hufsa! Skrevet 26. oktober 2008 #2 Skrevet 26. oktober 2008 Heia,detta sier jeg for at du skal sleppe å kaste pengene i dass,det funker ikke i det hele tatt.Det fins Reduxtil tab. som fåes på resept hos legen.De kom for noen år siden, og så fort de kom ja,så ville jo helsekosten au selg, og laga noen som heter nesten det samme med noe tull inni!!!!Så en dok på tv her hvor alle slike piller ble testa på innhold og særiøst tull alt sammen!!En ting kan jeg være med på at krom kan hjelpe mot søtsug og at tang kan gjøre ting men reduxin slaketab.er bortkasta!!Jeg har au vært gjennom alt det der.Krom,banndrivende,biorens,cla, ja kunne ramsa til i morra men ingen vits.Man vil jo gjærne tro det for de reklamerer jo så bra og vi tenker:De MÅ bare virke!He he kjenner du deg igjen?Og au ta flere så går det fortere..Men over til hjelp,er du overvektig så gå til legen å få på resept så renner kilo av for de funker!!Sier kun detta for blir griseirritert på de som lurer folk til å bruke penger på det skvipet!Lykke til!Ja,det gikk på nrk det prog,lurer på om det var puls..så kan du se det selv.De blir ganske sattut de på helsekostene rundt ;-)
Gjest ~Fantabulous_kitten~ Skrevet 26. oktober 2008 #3 Skrevet 26. oktober 2008 Heisann hufsa! Har allerede kjøpt dem, og de har en viss effekt. Og jeg vet jo at jeg må legge om kostholdet også, pluss være i bevegelse. Er jo litt opplyst dah. Reduxin'en er bare et ekstra hjelpemiddel :o)
Gjest ~Fantabulous_kitten~ Skrevet 26. oktober 2008 #4 Skrevet 26. oktober 2008 Ingen som vet dah, eller?
hufsa! Skrevet 26. oktober 2008 #5 Skrevet 26. oktober 2008 Heisann hufsa! Har allerede kjøpt dem, og de har en viss effekt. Og jeg vet jo at jeg må legge om kostholdet også, pluss være i bevegelse. Er jo litt opplyst dah. Reduxin'en er bare et ekstra hjelpemiddel :o) Ja,ser den at det kan ha en ørliten effekt, men det jeg ikke sjønner er at du ikke får av legen så får du noe som garantert virker??Ikke for å kverulere vil jo bare hjelpe og da sjønner jeg det ikke, he he!Man vil jo ha det som er best mulig.Jeg knasker både slankepiller og stack ;-)
Gjest ~Fantabulous_kitten~ Skrevet 26. oktober 2008 #6 Skrevet 26. oktober 2008 Hei igjen hufsa! Jeg får ikke noe av legen, fordi han ikke mener jeg er overvektig, går jeg utifra. Jeg er ikke i klassen "sykelig overvekt", ser du... er bare så til de grader feilproporsjonert..... Hvilke piller spiser du, og hva er "stack"? Beklager dumme spørsmål, men men... svar meg igjen dah .o)
hufsa! Skrevet 27. oktober 2008 #7 Skrevet 27. oktober 2008 (endret) ÅÅÅå ja men da ser jeg det jo!Merklig for jeg bruker str L/40 i klær og jeg får..Ja,noe i 42.De heter El tigre eller Ultimate burner det fins maange varianter av de,du må google de å lese det er efedrin og masse dritt i de for å si det rett ut..Sier stack for det er jo det samme.Det fikk du kjøpt i Sverige for enn 10 år siden lovlig ser du og da ble jeg hekta,holdt opp noen år så da jeg ville ha igjen så var det blitt ulovlig,typiskt,he he.Men eter de fra og til mente ikke hekta som i stoff he he.Kan gå tid mellom hver gang jeg får tak i.Kan jeg spør og str du er? Innlegget er endret iht til Kvinneguidens regler. - jolie (mod) Endret 27. oktober 2008 av jolie
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå