Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg er nå i gang med å gå fra mørk til blond.. problemet er at nå eg jeg helt orange på håret. er det bare til å fortsette å blonde det så vil det gå bort? noen som har noen råd?

Å kjøpe dyre shampoer og gå til frisøren er uaktuelt pga økonimi :)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ikke veldig lurt å gå fra mørk til blond på egen hånd, spesielt ikke hvis du ikke har råd til å gå til frisøren og få rettet det opp hvis det blir helt grusomt. Du kan fortsette å bleke det til det blir lyst, bare husk at du risikerer at håret faller av i samme slengen.

Hvorfor er det så mange som prøver på dette? Legger dere fliser på badet selv også? Er en grunn til at det er fire års utdannelse for å bli frisør..

Sorry, men jeg blir litt oppgitt og greier ikke helt å føle med deg...

Skrevet

sjønner da det godt, men hadde et stort behov til å få litt forandring :) og viss det blir helt forj*** så er det jo ikke verre enn å farge det tilbake :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...