Gjest Gjest_sami_* Skrevet 21. oktober 2008 #1 Skrevet 21. oktober 2008 Til alle mannfolk der ute, og eventuelt kvinnfolk som har vært bort i noe slikt; Gift med en mann i 7 år, sammen i 8 år. Han er en munter og snill mann, men har seriøse kommunikasjonsproblemer. Og nu er jeg begynt å bli lei, og treng råd . 1. Sexlivet var godt de første årene...så dabbet det av etter barne fødsel. 2. Ingen sex på to år 3. Han ser på porno, laster ned og har det på data. 4. han har profiler her og der. 5. Jeg er 14 år yngre enn han, 34 år 6: Jeg ser bra ut, dvs si normalbygd og ingen "skavanker" (hva nu det betyr) 7. Jeg prøver å invitere til sex, men han later som han ikke skjønner det... 8. Spurte om han har lagt merke til at jeg har gått mye ned i vekt (var ikke fet,bare litt ekstra), men nei det har han ikke sett. 8. Han legger seg aldri med meg, og ender opp med å sovne foran tv. 9. De siste ukene har han blitt så flittig med å gjøre ting rundt i huset, alt for å slippe å sitt med meg. Får sånn " hes just not that in to you" følelse her. Menn, hva mener der. Er han lei? Har han en annen?
Gjest Lars Erik Skrevet 21. oktober 2008 #2 Skrevet 21. oktober 2008 Høres ikke bra ut. Det som slår meg er at han må plages med noe. Kan han ha potensproblemer, eller er han i dårlig form, så sex blir bare et slit. Kan selvfølgelig være at han ikke tenner på deg mer. Men det tror jeg ikke. Kan nesten si at jeg er sikker på at han sliter med noe. Som han ikke tør å snakke med deg om. Har ballet seg inn i en taushet som han nå etter så lang tid ikke klarer å komme seg ut av. Er det for å si det rett ut, deg han er lei av. Så er det barna og det andre dere har sammen som holder han der. Kanskje han vil provosere fram at du gjør det slutt. For han vil ikke såre deg. Du må bare spørre han rett ut, om det du lurer på. Får du ingen respons, så får du bare si, jeg trenger kjærlighet og sex. Vil du at jeg skal finne meg noen som kan gi meg det. Ikke noen lett sak. Men trekk pusten, å hopp i det. Det blir ikke noe bedre.. L.E.
Gjest L.E. Skrevet 21. oktober 2008 #3 Skrevet 21. oktober 2008 PS.. Tror ikke han har noen andre. Ser ikke for meg at det ville være slik da. L.E.
Gjest Gjest_sami_* Skrevet 21. oktober 2008 #4 Skrevet 21. oktober 2008 PS.. Tror ikke han har noen andre. Ser ikke for meg at det ville være slik da. L.E. Får prøve å presse han til å fortelle meg problemet. Begynner å bli lei, oppgitt, sliten og mer og mer lysten. Til å bli sprø av. Men takk for ditt innspill, det trøster i en sådan stund.
Gjest Gjest_hei_* Skrevet 21. oktober 2008 #5 Skrevet 21. oktober 2008 Han er lei og/eller har annet på si. Kjenner igjen den selv. Mann.
Gjest L.E. Skrevet 21. oktober 2008 #6 Skrevet 21. oktober 2008 Jo da,, Kan ligne på det og Gjest_hei_* Men en bør ikke tenke det verste først. han kan jo ha et problem som han ikke tørr ta opp. For han kan jo elske deg end, å er livende redd for å miste deg. Men så kommer han ingen vei. Står fast i sin egen gjørme. Skjønner godt lysten kommer, to år er jo en stund. Er grenser på hva en klarer å finne på selv. Håper det går fint :-) Hilsen L.E.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå