liv Skrevet 11. juni 2003 #1 Skrevet 11. juni 2003 Vi er to par som skal en helg til London. Billetter og ting å gjøre har vi men ikke noe sted å sove.. Vi er studenter og har trang økonomi. Fant en nett sted med veldig billige hotel (180 pund for fire netter) men nå har sambisen rydda opp i favoritter og da forsvant linken. Kan ikke finne den noe sted.. Noen som har forslag til rent og billig hotell i london? Gjerne med egne bad men ingen must.
Gjest Anonymous Skrevet 12. juni 2003 #2 Skrevet 12. juni 2003 Se linken http://www.kvinneguiden.no/Forum/viewtopic.php?t=36068 Diskusjonen har nettopp vært oppe. Vi skal til London i november og jeg ser etter rimelige hoteller om dagen. Har søkt på www.google.uk og der var det mange linker til rimelige hoteller i London. Spørs litt hvor dere vil bo etc også da . Søk etter "hotels london", så er det MANGE valgmuligheter!
Gjest Anonymous Skrevet 12. juni 2003 #3 Skrevet 12. juni 2003 Meg igjen! SÅ det var feil i linken til google. Prøv denne i stedet: http://www.google.co.uk/search?q=hotels+lo...F-8&hl=en&meta= God tur!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå