Hosoa Skrevet 16. oktober 2008 #1 Skrevet 16. oktober 2008 Virker ikke som maskina registrerer at jeg sette i dvd eller cd, skjer nada!!! Tar feilsøk, men det står at det er i orden, noen som kan hjelpe før jeg blir gal???
Gjest Sandbekken Skrevet 19. oktober 2008 #2 Skrevet 19. oktober 2008 (endret) jeg har egntlig ingen peiling på sånn.. men kan det hende du har slettet avspillingsprogrammet? Endret 19. oktober 2008 av Sandbekken
Gjest Gjest Skrevet 20. oktober 2008 #3 Skrevet 20. oktober 2008 Virker ikke som maskina registrerer at jeg sette i dvd eller cd, skjer nada!!! Tar feilsøk, men det står at det er i orden, noen som kan hjelpe før jeg blir gal??? Hei. Det pleier å komme opp en liten skjerm på hva jeg vil gjøre med cd/dvd jeg har satt inn,har du sett på startsiden på skrivebordet? når du åpner opp den og klikker inn på datamaskin.Kanskje den har lagt seg inn der.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå