Gå til innhold

Avstand mellom Jessheim og Oslo


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg har nettopp flyttet til Oslo, og er ikke så kjent her enda. Jeg har en mulighet for å få ny jobb i Jessheim. Jeg har aldri vært der, men er det noen som kan si meg hvor lang tid man bruker dit? Jeg regner med å reise kollektivt, siden det er så mye rush i Oslo, og jeg regner med at tog er best? Jeg bor på Vålerenga.

Skrevet (endret)

.

Endret av molline
Skrevet

Med tog fra oslo s ca.en halvtime.Det er mange som pendler fra jessheim til oslo hver dag så det blir vel ikke så mye lengre andre veien!

Skrevet

Vil bare få informere om at det er litt mere tungvindt å reise mellom oslo og jessheim når nsb kjører sommerruter. Da går toget bare til Kløfta, så må man ta buss derfra (men man kommer seg jo frem).

Skrevet

som du ser med ditt typiske kvinneguidske svar (å linke til google, trafikanten, wikipedia o.l.) så forhåndsdømte du her. TS ville ikke kunne funnet ut alt like lett med kun trafikanten.no.

Noen spør for å høre andres svar og. Ikke alle vil bare ha fasitsvar!

Gjest Elfrida
Skrevet
TS ville ikke kunne funnet ut alt like lett med kun trafikanten.no.
Jo, da hadde TS funnet ut at hun kan ta 37-bussen fra Vålerenga til Oslo S, og toget videre derfra. Tiden det tar er ca 56 minutter. Kan ikke se at det har kommet fram i denne tråden.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...