kopfzerbrechen Skrevet 10. juni 2003 #1 Skrevet 10. juni 2003 Er litt nysgjerrig her... Noen her som har hatt sex med f.eks legen sin? Eller gynekologen? Tannlegen? Hvordan skjedde det? Hva var det som førte til at dere hadde sex? Hvordan har det vært i ettertid?
Gjest Janna Skrevet 10. juni 2003 #2 Skrevet 10. juni 2003 :o Nei. Blir sånt oppdaget mister personen jobben, gjør han/hun ikke?..
Gjest Anonymous Skrevet 10. juni 2003 #3 Skrevet 10. juni 2003 Legen/gynekologen/tannlegen som har sex med pasienten sin risikerer å bli dømt for overgrep og for å ha utnyttet stillingen sin.
Gjest *the mistress* Skrevet 10. juni 2003 #5 Skrevet 10. juni 2003 Jeg har hatt et forhold til en lege jeg ble kjent med da jeg var hans pasient for noe relativt bagatellmessig. (ikke gynekologisk) Vi jobber på samme sykehus og kjente fjeset på hverandre, men ble ikke ordentlig kjent før vi tilfeldigvis møtte hverandre ute på byen etter at jeg hadde vært hans pasient. Hadde et heftig heftig forhold i nesten ett år. Han er gift (kona er lege på samme sykehus..) og jeg kuttet etterhvert ut fordi jeg ble lei av et forhold basert på hemmeligholdelse og bedrag. Savner han innimellom, han var en fantastisk elsker.. Treffer han nå og da og kjenner at det fremdeles er gnist der, men det er helt uaktuelt å gjenoppta noe forhold! Burde sikkert ha dårlig samvittighet, men jeg angrer ikke i det hele tatt. De har ingen barn og kona er ikke spesielt sympatisk. (da er det vel greitt? )
Kristian (71) Skrevet 10. juni 2003 #6 Skrevet 10. juni 2003 De har ingen barn og kona er ikke spesielt sympatisk. (da er det vel greitt? ) Nei
brum Skrevet 10. juni 2003 #8 Skrevet 10. juni 2003 Jeg har ikke opplevd noe liknende men har en veninne som er ekspert på å rote seg inn i slike situasjoner. Der er det både tannlegen og legen.
Kristian (71) Skrevet 10. juni 2003 #9 Skrevet 10. juni 2003 Det var ironisk ment' date=' Kristian..[/quote'] Det er bra
Gjest Janna Skrevet 10. juni 2003 #10 Skrevet 10. juni 2003 Jeg tror det er langt flere som har sex med psykologen sin.
Ylvalin Skrevet 10. juni 2003 #11 Skrevet 10. juni 2003 JA! Jeg har sex både på og med en lege! Han er samboeren min, så jeg går ut i fra at han ikke får sparken for det. Forøvrig har tannlegen min prøvd å sjekke meg opp. Det er en kvinnelig tannlege. Hun har ikke lykkes ennå.
Molanya Skrevet 10. juni 2003 #12 Skrevet 10. juni 2003 Oh my God. Vi skulle hatt en vemmelses-smiley.
Kate Skrevet 10. juni 2003 #13 Skrevet 10. juni 2003 Nei, jeg har ikke det, men vet at mannen min har kommet på slike tanker når han har vært hos frisøren. :blunke: Det hender jo at puppene til frisøren nesten havner opp i nesa til kunden.
Mossa Skrevet 10. juni 2003 #14 Skrevet 10. juni 2003 Total tannlegefobi....hadde slått vattdottene og annet "sadistutstyr" ned i halsen på tannlegen dersom han hadde prøvd seg på noe annet enn tennene mine!!
Barbie Skrevet 10. juni 2003 #15 Skrevet 10. juni 2003 Pjuk.. Nei,ellers takk... Det har jeg ikke hatt! :o
VesleBråka Skrevet 10. juni 2003 #16 Skrevet 10. juni 2003 Jo det var en gang jeg var hos gynekologen, og så lå jeg der med jekken inn og bena ut, og i slike situasjoner blir jeg så ubehjelpelig kåt og kastet meg over ham...NOT.
Miew Skrevet 11. juni 2003 #17 Skrevet 11. juni 2003 Uhuhum... Joo...det var den ene gangen, jah, da jeg bare måtte, ja, jo, lå oppå gynekologstolen, beina godt spredd, sykesøsteren hadde på seg så søt uniform, og legen puttet fingrene inn i meg, ja, han måtte jo kjenne hvordan det stod til...uhh....så..jaah, det bare ble sånn, vi hadde en heftig trekant alle sammen....mhm, jeg lover, skikkelig lover, tuller ikke, det skjedde faktisk...ble mye gris med all glidekremen og sånn, menne, det hører lissom med...om du skjønner... ( N O T ) Tanken har aldri slått meg. Det siste man tenker på når man ligger der, er nemlig sex... Iallefall for min del.
Marianne Skrevet 11. juni 2003 #18 Skrevet 11. juni 2003 Nei takk. Det siste jeg tenker på når jeg ligger i den ufyselige stolen er helt klart sex.
Rapitap Skrevet 11. juni 2003 #19 Skrevet 11. juni 2003 Jeg tror at det eneste stedet du finner slike historier er i sånne myk-porno blader hvor en leser om f.eks *Jeg og min kåte gynokolog!* Det er for meg DISGUSTING å tenke på noe seksuelt i slike omstendigheter!!! I gynokologstolen. Er som VesleBråka der! "Bakterier flyger rundt i tannlegestolen" De fleste tannleger tror sikkert de er flinke og er beskyttet bak munnbind, men de har ofte dårlig ånde og en mage som romler.
Sheba Skrevet 11. juni 2003 #20 Skrevet 11. juni 2003 Har aldri hatt, eller fantasert om å ha sex med en gynekolog. Derimot var jeg temmelig småforelsket i en lege jeg hadde ganske mye med å gjøre for en 10 års tid siden. Han fikk definitivt hjertet mitt til å hoppe over både to og tre slag når jeg hadde time der... :oops: (ikke gynekolog altså! det var helt andre ting som gjorde at jeg var pasient hos denne legen). Så flyttet han til utlandet, og jeg var lettere deprimert i et par uker - og så - vips, så var det over! Med andre ord en meget lett forelskelse. Men den satte unektelig en spiss på legetimene mine...så lenge det varte. Frisk ble jeg jo også...
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå