Gjest Gjest Skrevet 8. oktober 2008 #1 Skrevet 8. oktober 2008 Jeg er så konfliktsky. Det verste jeg vet er å si fra om at noe er uakseptabelt, selv om jeg har rett. Føler faktisk at dette kan hindre meg i arbeidslivet ol. Er det noen som har noen råd?
Gjest Gjest Skrevet 9. oktober 2008 #2 Skrevet 9. oktober 2008 Jeg har akkurat samme problemet. Det er fryktelig vanskelig å klage eller si ifra at noe ikke er greit, selv om jeg vet jeg har rett og de har feil. Det er en uting, det gjør jo at folk kan overkjøre en og komme unna med det. Så en liten "Hvordan si ifra for dummies" hadde vært kjekk å ha.
Gjest Gl@mB@be Skrevet 9. oktober 2008 #3 Skrevet 9. oktober 2008 Har ikke dette med selvtillitten å gjøre? Et tips kan jo være å jobbe med den.
Gjest Gjest Skrevet 9. oktober 2008 #4 Skrevet 9. oktober 2008 Har ikke dette med selvtillitten å gjøre? Et tips kan jo være å jobbe med den. Pass bare på å finne en fin balanse. For mye selvtillit kan fort gå over til arroganse.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå