Gjest Gjest Skrevet 4. oktober 2008 #1 Skrevet 4. oktober 2008 Kan jeg bruke kjole på skolen, eller blir det litt mye? Tenker på en helt enkel, f.eks. svart, kjole uten så mye detaljer. Tenkte også å ha en tykk grå strømpebukse under. Funker det?
Serenity88 Skrevet 4. oktober 2008 #2 Skrevet 4. oktober 2008 For mye? Bruker kjole i tide og utide jeg, og alle jentene jeg kjenner bruker kjoler de og (mer eller mindre) Kos deg i kjole!
Gjest Gjest Skrevet 4. oktober 2008 #3 Skrevet 4. oktober 2008 For mye? Bruker kjole i tide og utide jeg, og alle jentene jeg kjenner bruker kjoler de og (mer eller mindre) Kos deg i kjole! Takk! Det skal jeg jammen meg gjøre
Gjest Gjest Skrevet 5. oktober 2008 #5 Skrevet 5. oktober 2008 Flere skulle brukt kjole på skolen. Enig!
angeleyes Skrevet 5. oktober 2008 #6 Skrevet 5. oktober 2008 Enkelte kjoler kan bli litt mye å bruke på skolen, men enkle kjoler reagerer jeg ikke negativt på at noen bruker på skolen.
Gjest Ansjoni Skrevet 5. oktober 2008 #7 Skrevet 5. oktober 2008 Jeg brukte ofte kjole på skolen Bra med litt hverdagsglamour!
covergrl Skrevet 5. oktober 2008 #8 Skrevet 5. oktober 2008 vi er jenter (regner med trådstarter er jente ihvertfall.. tihi..) og da er skjørt og kjole et must.. jeg er ikke så flink til å bruke det selv (trives bedre i fine bukser,høye sko og en fin topp), men det er fordi jeg klær svært få kjoler/skjørt.. men synes det er positivt med jenter som liker å dulle seg opp bruk kjole på skole, til fest og selskap, til hverdags og jobb.. det er feminint og fint
Rexina Skrevet 5. oktober 2008 #9 Skrevet 5. oktober 2008 Går i skjørt/kjole nesten hver dag og har gjort det i mange mange år. Begynte vel for fullt i 7. klasse eller noe og siden har det blitt endel kjoler og skjørt, men aldri fått noen rare blikk. De fleste synes det er koslig:)
Gjest Lamia Lenis Skrevet 5. oktober 2008 #10 Skrevet 5. oktober 2008 Kjole passer når som helst og hvor som helst
Gjest TS Skrevet 5. oktober 2008 #11 Skrevet 5. oktober 2008 Høres bra ut! Heretter skal jeg jammen meg gå i kjole på skolen
Gjest *Mim* Skrevet 5. oktober 2008 #12 Skrevet 5. oktober 2008 Har brukt kjole ofte både på skole og jobb.
Gjest Gjest Skrevet 6. oktober 2008 #13 Skrevet 6. oktober 2008 Jeg ELSKER kjoler, men synes det er altfor kaldt:( Får frysninger hver gang jeg ser noen med kjole på. Brr. Skulle gjerne brukt det på jobb, da jeg jobber på kontor med kleskode, er bare bikkjekaldt inne hele tiden! Så jeg må sitte med jakker og pledd på. Men for all del, kjoler er fantastiske:D
Transe Skrevet 6. oktober 2008 #14 Skrevet 6. oktober 2008 Hei det virker som det er mange som vil bruke kjole på skolen. Nå er sommer forbi så da blir det ikke mange. Men i høst når det var så fint var det ikke mange å se i kjole. Litt flere i skjørt enn kjole. Kjører ofte forbi en vidergående skole så jeg ser litt da av jentene.
Gjest Ansjoni Skrevet 6. oktober 2008 #15 Skrevet 6. oktober 2008 Bruker kjole eller skjørt stort sett året rundt jeg. Bare å ha tjukk strømpe, støvletter og varm kåpe det :)Det blir dessuten varmere for meg, fordi jeg takler ikke å ha tjukk strømpebukse under olabukser.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå