Carrington Skrevet 2. oktober 2008 #1 Skrevet 2. oktober 2008 Vi er to venninner som har lyst til å reise på en ukes sydentur i februar. Målet er strand, sol, total avslapping, og at vi to skal kose oss sammen. Er altså ikke viktig med uteliv osv. Mer sånn "stråhatt-og-bok-på-stranden"-tur Hvor kan vi reise ? Må jo bli Spania i forhold til solkravet vårt, men er jo så mange steder å velge mellom ! Noen som har anbefalinger ? Shopping er heller ikke viktig.
Gjest78 Skrevet 2. oktober 2008 #2 Skrevet 2. oktober 2008 Det eneste stedet som er varmt i februar er vel kanariøyene.
Gjest78 Skrevet 2. oktober 2008 #3 Skrevet 2. oktober 2008 Altså, hvis dere tenker syden som i spania eller ved middelhavet da. Evt. må dere vel reise lenger vekk, thailand eller egypt ol.
Carrington Skrevet 2. oktober 2008 Forfatter #4 Skrevet 2. oktober 2008 Vi tenker en av Kanariøyene, ja, men er det noen tips om hvilken, og hvilket sted som vil svare til våre preferanser ?
Gjest Gjest Skrevet 2. oktober 2008 #5 Skrevet 2. oktober 2008 Hvis du strekker syden litt lenger, Dubai.
Carrington Skrevet 3. oktober 2008 Forfatter #6 Skrevet 3. oktober 2008 Vi tenker vel litt sånn Tenerife eller liknende, men er så mange steder å velge mellom
Bex Skrevet 3. oktober 2008 #7 Skrevet 3. oktober 2008 Vi har vært på venninnetur til Tenerife (Las Americas) noen ganger, og det har vært kjekt. Trygt, rent, strender og fine hoteller. Men, utelivet kunne vært bedre. Det er ikke så veldig mange utesteder, men vi hadde det da gøy på de som var der. Også er det bra shopping der Er dere mer ute etter et feste-sted er vel kanskje Gran Canaria et bedre alternativ, kanskje Playa de Ingles.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå