skoeska Skrevet 29. september 2008 #1 Skrevet 29. september 2008 Trenger svar før i morgen! Noen som vet om det er bomstasjon for å dra til rennesøy fra Stavanger??
Alvilde Skrevet 29. september 2008 #2 Skrevet 29. september 2008 Trenger svar før i morgen! Noen som vet om det er bomstasjon for å dra til rennesøy fra Stavanger?? Ja, du må igjennom bomringen rundt Stavanger, men om det er bompenger for Rennfast du tenker på, er denne bomstasjonen ikke lenger i dirft, da tunnellene er nedbetalt.
gard Skrevet 30. september 2008 #4 Skrevet 30. september 2008 Hei Som skrevet må du gjennom bomringen rundt Stavanger men en betaler ikke for å kjøre ut til Rennesøy..men man må betale for å kjøre inn til Stavanger fra Rennesøy. Jeg tror fullpris er 13 kroner i disse dager.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå