Gjest Gjest Skrevet 22. september 2008 #1 Skrevet 22. september 2008 Jeg hørter at Jan Thomas har bodd i Hollywood i 20 år og hvert skuspiller. Hva slags filmer spilte han i og har han spilt i noen store filmer? Finner av en eller annen grunn ikke noe på imdb.com Og er Jan Thomas hans nåværende offisielle navn eller er det bare et alias?
Gjest Gjest Skrevet 22. september 2008 #2 Skrevet 22. september 2008 Såvidt jeg husker bestod filmkarrieren hans blant annet i en homofil mykporno- spillefilm. Kanskje som statist i noe annet også , men dette er ikke mitt sterkeste kunnskapsområde , satser på at andre har mer oppdatert info der.
Søtpotita Skrevet 22. september 2008 #3 Skrevet 22. september 2008 Jan Thomas gjorde det stooooort i Hollywood!!
Christal Skrevet 22. september 2008 #5 Skrevet 22. september 2008 Jan Thomas gjorde det stooooort i Hollywood!! ja veldig stort En mykpornofilm - homoerotikk.. Fantasisk filmkarriere, virkelig stor.. Men jeg tror han er nok mest kjent overthere som stylist og make up artist. Han har jo faktisk sminket mange av de hotteste stjernene i Hollywood.
Søtpotita Skrevet 22. september 2008 #6 Skrevet 22. september 2008 ja veldig stort En mykpornofilm - homoerotikk.. Fantasisk filmkarriere, virkelig stor.. Men jeg tror han er nok mest kjent overthere som stylist og make up artist. Han har jo faktisk sminket mange av de hotteste stjernene i Hollywood. Eg syns faktisk det er like stort å ha sminka Hollywoodstjerner som å ha vore med i ein homoerotisk film Forstår verkeleg ikkje korleis han kunne leggje alt det bak seg for å kome tilbake til allversjakke-Noreg!
Christal Skrevet 22. september 2008 #7 Skrevet 22. september 2008 Han vil nok redde trauste kjedelig nordmenn fra seg selv og bli mer hollywood Vi må slutte å være så kjedelige og få mer glamour i hverdagen vår.
Søtpotita Skrevet 22. september 2008 #8 Skrevet 22. september 2008 Visste du forresten at vegen til ein mann sitt hjarte går gjennom ein god pedikyr, Christal? Det seier Jan Thomas
Gjest Gjest Skrevet 23. september 2008 #10 Skrevet 23. september 2008 Jan thomas og Vendela er kommet hit for å være litt rebelle og lære Norge om motebildet. Det er flotters! Men de har nok gått litt på trynet med å lære oss å bli mer Hollywood. Når noe går imot dem, tar de på seg "Hollywood holdninga" og tramper i vei, så går det ikke, så dummer de seg plett ut Om dette stemmer eller ei for alle andre, føler jeg at dem er litt slik.. At jeg skal stikke til utlandet litt, og komme tilbake å få respekt og være bedre
mysan Skrevet 23. september 2008 #11 Skrevet 23. september 2008 Jan thomas og Vendela er kommet hit for å være litt rebelle og lære Norge om motebildet. Det er flotters! Men de har nok gått litt på trynet med å lære oss å bli mer Hollywood. Når noe går imot dem, tar de på seg "Hollywood holdninga" og tramper i vei, så går det ikke, så dummer de seg plett ut Om dette stemmer eller ei for alle andre, føler jeg at dem er litt slik.. At jeg skal stikke til utlandet litt, og komme tilbake å få respekt og være bedre Nå lurer jeg på om hårfargen har trukket inn i hjernen min, for jeg skjønner ikke hva du skriver... :klø: Jeg ser ordene, men jeg finner ingen mening...
BrunetteBarbie Skrevet 23. september 2008 #12 Skrevet 23. september 2008 (endret) Jan thomas og Vendela er kommet hit for å være litt rebelle og lære Norge om motebildet. Det er flotters! Men de har nok gått litt på trynet med å lære oss å bli mer Hollywood. Når noe går imot dem, tar de på seg "Hollywood holdninga" og tramper i vei, så går det ikke, så dummer de seg plett ut Om dette stemmer eller ei for alle andre, føler jeg at dem er litt slik.. At jeg skal stikke til utlandet litt, og komme tilbake å få respekt og være bedre skjønner hva du mener ja. top model? de skal nå vise norge hvor hardt og fælt dette er. også prøver deå virke litt, eh franske, amerikanske og gud vet hva. norske er de ikke virker det som? hehe Endret 23. september 2008 av BrunetteBarbie
aline Skrevet 23. september 2008 #13 Skrevet 23. september 2008 skjønner hva du mener ja. top model? de skal nå vise norge hvor hardt og fælt dette er. også prøver deå virke litt, eh franske, amerikanske og gud vet hva. norske er de ikke virker det som? hehe når det gjelder top model, så skjønner jeg dem godt jeg. Jentene ønsker vel ikke en karriære som KUN er i norge, og ønsker de ikke det, så må de faktisk lære litt om hvordan det fungerer i den store verden. Og, det bittelille jeg har sett av top model i år, oppfører de seg som små drittunger for å være ærlig, og det blir det ikke mye jobber av. kanskje greit å få klar beskjed, så man har en sjanse uten å knekke sammen når ting kanskje blir reelle. Vendelas reaksjon på Gift, men ikke fanatisk derimot, må jeg si jeg flirer av. Latterlig av henne å reagere på noe sånt, spesiellt dersom det er sant at hun ikke engang hadde SETT showet før hun reagerte.
Gjest Gjest_caskr_* Skrevet 23. september 2008 #14 Skrevet 23. september 2008 Jeg leste intervju med Jan Thomas i Det Nye fra 1987 el deromkring. Da var han ung og lovende modell i LA. I følge artikkelen var han så pen at han fikk jobber både som kvinnelig og mannlig modell, og var visst usikker rundt sin legning. Han mente at Norge ikke hadde plass til sånne som ham el.l.
Gjest Gjest Skrevet 23. september 2008 #15 Skrevet 23. september 2008 De to er jo helt....Jan t: HOLLYwood Vendela: POLLYwood :D
Crash Skrevet 23. september 2008 #16 Skrevet 23. september 2008 Jeg hørter at Jan Thomas har bodd i Hollywood i 20 år og hvert skuspiller. Hva slags filmer spilte han i og har han spilt i noen store filmer? Finner av en eller annen grunn ikke noe på imdb.com Og er Jan Thomas hans nåværende offisielle navn eller er det bare et alias? Han heter egentlig Jan Bertin Østervold. http://no.wikipedia.org/wiki/Jan_Thomas
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå