Gå til innhold

dette gjør menn feil i senga


Sharissa

Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Gjest Fuglehue

Det med klasking av mager.. fysj, ekle minner fra det som skulle være en koselig erotisk aften, men jeg greide ikke konsentrere meg pga de ekle klaskelydene av en tjukk bolle som omtrent knuste meg... haha!

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Er det mange som gjør det der da?.. Synes det som stod var ... ja... er ikke MANGE som gjør alt eller noe av det der vel?... *undrende*

8)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Hørtes ut som mine elskere i ungdommen..... :o

-Men jeg tror mannfolka lærer i årenes løp.

Det er heldigvis lenge siden jeg fikk sånn "behandling".

Sex skal være godt,ikke smertefullt og irriterende!

Barbie

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Annonse

Eller menn som beveger tunga på en sånn måte når de kysser deg at den kjennes ut som en gullfisk på land.

Eller menn som bare svusjer to tørre fingre rett opp i musa di.

Eller menn som kaller deg hore og river deg i håret.

Eller menn som trykker tissen langt ned i halsen på deg når du skal suge dem.

Eller menn i stringtruser.

(Ikke basert på egne erfaringer, men har fått høre en del gode historer på vinkvelder med venninner)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Kjente heldigvis ikke meg selv igjen der.

Ikke nå lenger...... :ler:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

:ler: Jeg er stadig jomfru, men den der skal jeg vise til den jeg kommer til å ha sex med... og før det skjer, bare for å være sikker! *ser for seg en herlig debut* :sjarmor:
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Gjest gjest1

En del her jeg har vært borti ja, men det er årevis siden. Voksne menn med erfaring holder ikke på sånn som dette... eeeh, eller... jeg kom plutselig til å tenke på en av mine tidligere... han dyttet gjerne hodet mitt ned mot underlivet sitt med et godt grep i håret mitt, og stakk den langt ned i halsen på meg.... og beit meg i brystvortene også faktisk..hardt. Men med akkurat ham var det i grunnen greit, fordi jeg samtidig hadde en annen elsker som var ekstremt følsom og interessert i mitt velbefinnende - motsatser de to, og dermed ok. Men det er den følsomme jeg har beholdt, bare så det skal være sagt... :wink:

Men han på sin side har hatt en tendens til å takke meg... :ler:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...