Gå til innhold

Det er på tide at kvinner slutter og bli gravide


Anbefalte innlegg

Gjest Jeg har ikke noe navn
Skrevet

Jorden er overbefolket nok som den er.

Videoannonse
Annonse
Skrevet
Jorden er overbefolket nok som den er.

Da synes jeg heller mannfolk får disiplinere pikken sin!

Skrevet
Jorden er overbefolket nok som den er.

***

Da synes jeg heller vi skal rydde kraftig blant oss som har vært her en stund, så det blir plass til alle de nye.

Skrevet
Jorden er overbefolket nok som den er.

Det blir like dumt å si "det er på tide at menn slutter å gjøre kvinner gravide. Jorden er overbefolket nok som den er."

Hilsen

The Kitten :pasha:

Gjest Konservativ Mann
Skrevet

Jeg tror trådstarter skal finn et ikke-vestlig forum for denne typen idiotiske meldinger. Visste dere at somaliskek kvinner får 7,2 barn i snitt!!

Ikke rart det er fattigdom og elendighet i den tredje verden når de formerer seg hinsides alt som heter en bærekraftig utvikling! Pakistan har mangedoblet befolkningen sin det siste århundret, for øvrig.

Overbefolkning er, i tillegg til å være den største trusslene mot miljøet i verden i dag, et problem som er ikke-eksisterende i den Vestlige verden da vi faktisk føder for FÅ barn (1,8 barn per kvinne i Norge og verre i de fleste andre land i Vesten).

Nei, la oss gi kondomer som u-hjelp og legge forholdene til rette slik at riktig mange europeiske kvinner kan få barn! :)

Skrevet

Skrivefeil i tittelen.

Det skal være " Det er på tide at kvinner slutter å bli gravide"

Skrevet

Men kjære TS, det du seier er jo at kvinner skal slutte med noko og så bli gravide, kva er det dei skal slutte med før dei blir gravide? Og korleis skal det kunne påverke folketalet?

Skrevet
Skrivefeil i tittelen.

Det skal være " Det er på tide at kvinner slutter å bli gravide"

Den var frekk :nei:

Skrevet

Overbefolkning er nå én ting. Men å gå fra seks milliarder til null i løpet av én generasjon er nå likevel en smule drastisk ;)

Skrevet
Den var frekk :nei:

Hvordan var det frekt? :klø:

Gjest Gjest_Princess_*
Skrevet
Jorden er overbefolket nok som den er.

Tja, det er klart at blir det for mange Eugenie Onaninier børe jorden gjøre noe med det! Derimot, er det en overvekt av normale og kjekke menn her i verden bør den få lov til å gå framover.

:klemmer:

Skrevet
Hvorfor ?

Fordi jorden behøver ikke for mange med multippel personalities.

Skrevet
Tja, det er klart at blir det for mange Eugenie Onaninier ( NAVNET STAVES IKKE SLIK ) børe jorden gjøre noe med det! Derimot, er det en overvekt av normale og kjekke menn her i verden bør den få lov til å gå framover.

:klemmer:

Skrevet

Det er på tide at kvinner slutter å bli gravide. Men da på feil grunnlag!

Det er søren meg mote å få barn nå. Hvor moteslave er man, når man følger strømmen der og?

Hilsen ei som gjerne kan fylle skapet sitt med designerklær, men når det kommer til barn, vel der går virkelig grensen.

tror ikke alle folk vet selv at dem får barn under tid hvor dette faktisk er moderne, men noen vet og det er bare ufint.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...