nytaxi Skrevet 12. september 2008 #1 Skrevet 12. september 2008 Havnet i køya med flott blondine for en stund siden. Hun var på alle måter helt fantastisk, men likte åpenbart ikke at hverken jeg eller henne selv befølte klitoris. Litt frustrerende. Hun kunne også fortelle at hun aldri hadde hatt en orgasme i sitt liv, og det har vel kanskje sin naturlige forklaring. Finnes det flere der ute som ikke liker å bli befølt på klitoris? Hvordan er det mulig?
Gjest glamourgirl Skrevet 12. september 2008 #2 Skrevet 12. september 2008 For noen kan det bli litt voldsomt å berøre rett på. Prøv området rundt, først...
Gjest Gjest Skrevet 12. september 2008 #3 Skrevet 12. september 2008 personlig takler jeg det ikke. Har bedt samboeren om å holde seg unna, og det gjør han. Om hun synes det er vondt, bare ligg unna. Det er andre ting du kan gjøre for henne! Jeg fikk heller aldri en orgasme før jeg var 19, og da med en som jeg stolte 110% på og var helt komfortabel med.
nytaxi Skrevet 12. september 2008 Forfatter #4 Skrevet 12. september 2008 Har bedt samboeren om å holde seg unna, og det gjør han. Om hun synes det er vondt, bare ligg unna. Holdt meg selvfølgelig unna da jeg skjønte at dette var noe hun ikke likte. Synes bare det var uvant. Hun er forøvrig 23 nå, og jeg kunne godt tenke meg å være den første til å gi henne orgasme. Det hadde tatt seg bra ut på cv-en.
Gjest Gjest Skrevet 12. september 2008 #5 Skrevet 12. september 2008 Jeg liker ikke å bli tatt på klitoris. Og særlig ikke når jeg er som mest opphisset. jeg får mest ut av penetrering, det er da jeg kommer. Men det viktigste for meg er faktisk ikke å få orgasme, selv om det også er godt.
superkul Skrevet 12. september 2008 #6 Skrevet 12. september 2008 Når klitoris bare blir riktig behandlet er det fantastisk
Chianty Skrevet 13. september 2008 #7 Skrevet 13. september 2008 Når klitoris bare blir riktig behandlet er det fantastisk riktig.. ikke alt som er godt. det må gjøres på rett måte
Einar Skrevet 17. september 2008 #8 Skrevet 17. september 2008 Moralen er jo nok en gang at alle er forskjellige... En x av meg ville bare onaneres hardt(!) på klitoris. Alt annet var kjedelig og ga henne ingenting. Istedenfor å bli så frustrert så er det jo bare å tilapsse seg. Det er hun som styrer hva som er godt for henne - ikke du... .-)
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå