Gjest utslitt husmor Skrevet 7. september 2008 #1 Skrevet 7. september 2008 Hei! Tråden skulle kanskje vært under reiseliv, men jeg prøver her. Noen som har noen gode leiligheter å anbefale for barnefamilie på 5 enten på Tenerife eller Gran Canaria? Ungene er 5,9 og 11. Er ute etter noe med fine basseng og som helst ligger nært en fin badestrand. Håper også det er et sted der ungene kan treffe andre norske barn. Trenger ikke være "Bamseklubb" ol.
tingeling Skrevet 7. september 2008 #2 Skrevet 7. september 2008 Hei Vi har vært kjempe fornøyde med Sunsuites Carolina i San Augustin på Gran Canaria. De har flest leiligheter med ett soverom, men også to leil med to soverom. man kan bestille direkte fra dem. Fantastisk service og kjempe koselige (svensker) som driver stedet. ca 100 m til en langgrunn strand. Rolig område uten masse musikk og ca 30 min å gå til Playa del Ingles. De har barnebasseng, men det er ikke noe barnehotell med lekeplass etc, og kan være veldig få barn der, det er det eneste aberet. Vi vurderer å dra et annet sted neste år, for at det skal være flere barn i nærheten, men bortsett fra det er alt så bra der at det blir vanskelig. Vi får se... www.sunsuites.es
Gjest ts Skrevet 8. september 2008 #3 Skrevet 8. september 2008 Takk for at du svarte Tingeling. Har funnet noe som ser bra ut og bestilte sydentur i formiddag.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå