Eføy Skrevet 6. september 2008 #1 Skrevet 6. september 2008 Kanskje et teit spørsmål, men trengs det underskjørt på denne kjolen? (jeg har ikke helt peiling på sånne ting.. ) http://www.jormabridal.com/plus/plus026.html
*Emma* Skrevet 6. september 2008 #2 Skrevet 6. september 2008 Jeg vil tro ja - ett "smalt" ett. Og jeg tror også at hun har underskjørt på det bildet.
Noli Skrevet 6. september 2008 #3 Skrevet 6. september 2008 Ja, selv om kjolen ser ut som den skal henge rett net, er det lurt å ha underskjørt med sånn ring i nederst uansett, ellers blir den veldig vanskelig å gå i. Jeg prøvde kjoler av samme type da jeg skulle kjøpe min, og klarte omtrent ikke gå fordi kjolen kom mellom beina mine. Så tok jeg på et underskjørt, og da var problemet løst. Nydelig kjole forresten, ganske lik min.
Eføy Skrevet 6. september 2008 Forfatter #4 Skrevet 6. september 2008 Ok, takk for svar, og ikke minst tips om hva slags underskjørt jeg bør ha. Jeg tenker å våge meg på å bestille på internett, så da er det greit å vite hva jeg bør ha i tillegg.. Jeg syns kjolen er kjempefin, og tror jeg har bestemt meg for å ha den..
Eføy Skrevet 6. september 2008 Forfatter #5 Skrevet 6. september 2008 Dette underskjørtet? http://www.jormabridal.com/petticoat/petticoat007.jpg Eller dette? http://www.jormabridal.com/petticoat/petticoat009.jpg
Branna Skrevet 6. september 2008 #6 Skrevet 6. september 2008 Jeg ville gått for det øverste, for det virket rettere, og det tror det kan bli litt feil med den tyllkanten under det glatte skjørtet.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå