Loolaa Skrevet 5. juni 2003 #1 Skrevet 5. juni 2003 Jeg er på jakt etter en krem med skimmer, som jeg kan bruke når jeg står brud. Kjolen er stroppeløs og slutter da rett over brystet. Er det noen som har god erfaring med noen skimmer? Jeg har prøvd Nivea sitt, som jeg synes er skikkelig dårlig. loolaa
MarianneE Skrevet 5. juni 2003 #2 Skrevet 5. juni 2003 Tenkte og foreslå Nivea sin. Den er grei nok om du er veldig brun har jeg funnet ut...... (men bare da!) Har du spurt i parfymeriet? De vet sikkert om noe....
Gjest Ethereal Skrevet 5. juni 2003 #3 Skrevet 5. juni 2003 Hva med å blande løst skimmer (f.eks fra Bodyshop, eller Biotherm) med en vanlig bodylotion??? Jeg har en gullfarget olje fra YSL, men den var vel sånn Limited Edition, og er nok ikke å få i dag. Ellers har jeg brukt Skinlightspudderet fra Revlon over vanlig bodylotion, og det funker utmerket M
MarianneE Skrevet 5. juni 2003 #4 Skrevet 5. juni 2003 Hva med å blande løst skimmer (f.eks fra Bodyshop, eller Biotherm) med en vanlig bodylotion??? Jeg har en gullfarget olje fra YSL, men den var vel sånn Limited Edition, og er nok ikke å få i dag. Ellers har jeg brukt Skinlightspudderet fra Revlon over vanlig bodylotion, og det funker utmerket M Kjempe lurt! Dette må jeg prøve sjøl en dag!
Gjest Chica i.i. Skrevet 5. juni 2003 #5 Skrevet 5. juni 2003 Jeg har bodylotionen til Laura parfymen, og den er veldig fin:-) Sjekk opp om den fins ennå!
Samsara Skrevet 5. juni 2003 #6 Skrevet 5. juni 2003 Jeg har noe fra Lancôme som heter Shimmer Splendor, en kroppsgele med skimmer. Det var ikke helt som jeg tenkte meg, den var mer glitter enn skimmer, om dere skjønner, så den har gått videre til preteenageren i huset med unntak av til festligheter. Mend en ser skikkelig kuul ut, altså. Det er nok bare ikke akkurat dt du heller er på jakt etter, kanskje?
Loolaa Skrevet 5. juni 2003 Forfatter #7 Skrevet 5. juni 2003 Ellers har jeg brukt Skinlightspudderet fra Revlon over vanlig bodylotion, og det funker utmerket M Høres spennende ut. Blir det skimmer, eller mer glitterkorn av det? Ønsker meg skimmer... loolaa
Gjest Ethereal Skrevet 5. juni 2003 #8 Skrevet 5. juni 2003 Det er definitivt skimmer, og ikke glitter. Glitter passer best for tenåringer. Har selv en farge som heter noe slikt som Golden Light, ihvertfall den midterste, og den er flott når jeg er brun. Såvidt jeg vet finnes det også en som er lysere. Jeg så forresten på Body Shop her om dagen at de hadde fått noe nytt; en slags boks med tre ulike typer skimmerpudder som man kan blande etter behov. Lokket hadde en slags blandemekanisme som man kan vri på. Dét frister meg litt. M
Junebug Skrevet 6. juni 2003 #9 Skrevet 6. juni 2003 Jeg skal også gifte meg og har også vært på utkikk etter en lotion med skimmer. Siden jeg skal bruke den når jeg skal gifte meg, vil jeg at det skal være diskre skimmer ikke disco-diva look. Den jeg har likt best så langt er Diors, den synes jeg har passe med skimmer til en brud. Versaces synes jeg har litt for lite og Guirlains blir litt for mye, men også disse merkene var fine. Stila har en tube som gir mye glitter, men man kan blande den ut med bodylotion og få en litt mindre skimrete effekt. Dette kan man også bruke som highlighter på kinnbena og ved øyebrynene feks. Det er også mange lekre lysreflekterende pudre man kan bruke med bodylotion, likte Stilas pudder veldig godt. Det er mye å velge i, men jeg tror jeg ender opp med Dior til slutt!
valmue Skrevet 6. juni 2003 #10 Skrevet 6. juni 2003 Enig med Junebug - Dior sin krem med skimmer er lekker. Nivea sin er bare grusom. Totalt ubrukelig spør du meg. Lukter vondt gjør den også...
Mrs_M Skrevet 7. juni 2003 #11 Skrevet 7. juni 2003 Noen som kan fortelle meg hva Dior sin lotion med skimmer heter ??
Loolaa Skrevet 9. juni 2003 Forfatter #12 Skrevet 9. juni 2003 Det er mye å velge i, men jeg tror jeg ender opp med Dior til slutt! Excellent! Takk for hjelpen! loolaa
Junebug Skrevet 17. juni 2003 #13 Skrevet 17. juni 2003 Noen som kan fortelle meg hva Dior sin lotion med skimmer heter ?? Den heter Body Radiance Moisturizer.
Junebug Skrevet 17. juni 2003 #14 Skrevet 17. juni 2003 Excellent! Takk for hjelpen! Bare hyggelig! Lykke til med bryllupet!
Gjest Anonymous Skrevet 17. juni 2003 #15 Skrevet 17. juni 2003 Bioterm har kommet med en for sommeren, er nok mer glitter. Men veldig fin på. Syns også Dior sin er fin.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå