Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Gjest yokohama
Skrevet

Jeg er bare fattig student altså:P Men akkurat av den grunn gjør det veldig godt å kjøpe noe litt ekslusivt inn i mellom, også varer dyre produkter ofte lengre enn h&m-merker:p

Så hva er det dyreste dere har kjøpt, og var erfaringen god?:)

Videoannonse
Annonse
Gjest Gjest_Chanell_*
Skrevet

Det dyreste av kosmetikk jeg har kjøpt må være foundation fra La Praire, ja den var verd det, men fant ut at Kanebo sin Creme finish var veldig lik og like god ja nesten bedre.

Gjest yokohama
Skrevet

Ja det er vel ofte slik at vi betaler bare for merket :S Men av og til tror jeg det lønner seg!

Ta gjerne med pris også!

Gjest Stjernedryss
Skrevet

Jeg bruker ID sminke, det er jo blant det dyreste, man får vel kjøpt dyrere også, men synes ID er det beste.

Skrevet

Hmm.. Det dyreste må ha vært Matis SOS Nutrition body lotion. For meg er den verdens beste, men med en pris på nesten en tusenlapp for en boks er det luksusvare :)

Skrevet

Det dyreste har vært Exuviance produktene jeg hadde. Kjøpte rens, ton, fukt for rundt 1000-lappen. Desverre reagerte jeg på rensen og toneren og kjøpte senere en annen rens og tonevann fra ebay. Dette hjalp veldig, men huden ble ikke så fin so jeg ville ha den, så det var bomkjøp og veldig dyrt.

Nå har jeg kjøpt to produkter fra Marini som kostet rundt 1000 tilsammen. Orket ikke å vente på produktene, så kjøpte de i salong. Håper bare at de er verdt pengene. Ellers har jeg kjøpt øyenskyggepaletter, mineralfoundation og foundation hos Estetique som har kostet en liten formue, og svidd av kanskje 5000 kr hos MAC:P

Men sminke og hudpleie for meg er en hobby da, og bruker mye tid på det.. Nå skal det sies at jeg vil bli hudpleier/makeup-artist:)

Skrevet

Det dyreste jeg har kjøpt må ha vert en peeling krem fra Dùve Medica, 790,- for en liten flaske. Bomkjøp for min del, for den funket ikke (brukte sammen med andre dyre Dùve produkter, som sikkert jeg har brukt over 4000,- på). :sukk:

Skrevet

Kjøpte en reparerende krem til ansiktet fra Babor - den kostet ca 750 kr. Men den var god!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...