Gjest Anonymous Skrevet 4. juni 2003 #1 Skrevet 4. juni 2003 Drømmen ikke er en ny rød sportsbli, men en INDUSTRIVASKEMASKIN..... Sånn har jeg det nemlig!
Gjest Zalomine Skrevet 4. juni 2003 #2 Skrevet 4. juni 2003 Jeg drømmer heller ikke om en sportsbil, en TO vaskemaskiner... Og jeg er ikke mor til et eneste barn, bare liker effektivitet (bodde på studenthjem med fellesvaskeri i 4 år, og ble vant til å kunne vaske 2-3 maskiner på en gang. Dette med bare EN, det er noe som krever tolmodighet, og så må vi vaske klær hver eneste dag nesten jo )
Gjest Hilde K S Skrevet 4. juni 2003 #3 Skrevet 4. juni 2003 Jeg drømmer om selvrensende kjøkken og bad....
Silfen Skrevet 4. juni 2003 #4 Skrevet 4. juni 2003 Ikke en til vaskemaskin, men et vaskerom i min leil. og ikke i kjelleren!
Gjest gjesta Skrevet 4. juni 2003 #5 Skrevet 4. juni 2003 Jeg drømmer om selvrensende kjøkken og bad.... Der, Hilde, har du en forretningsidè av de sjeldne...
LilleBille Skrevet 5. juni 2003 #6 Skrevet 5. juni 2003 ... er selvtømmende oppvaskmaskin inkludert??? (Synes nemlig det er aller kjedeligste)
Furstina Skrevet 5. juni 2003 #7 Skrevet 5. juni 2003 har selvtømmende oppvaskmaskin fra Norge... er gift med "den"...
liv Skrevet 5. juni 2003 #8 Skrevet 5. juni 2003 vi har en avtale. Jeg tar alt som har med tøy og han all oppvask (har ikke maskin) Grei deal det. Bortsett fra at det har begynt å skli ut litt. Fra min side. Lei av oppvaskberg... Det er greit med noen rene kniver i ny og ne.. Tøyet derimot er så rent, fint og i skuffer.. (Flink? Jeg?)
Gjest LoisLane Skrevet 6. juni 2003 #9 Skrevet 6. juni 2003 Joda, vasket klær får jeg gjort. Men en maskin som kunne legge dem sammen hadde jeg trengt!!! Er så lei av megahauger med klær!
koldbruna Skrevet 7. juni 2003 #10 Skrevet 7. juni 2003 Drømmen ikke er en ny rød sportsbli, men en INDUSTRIVASKEMASKIN..... Sånn har jeg det nemlig! Jeg har sånn også til tider,men hoper det seg for mye opp i skittentøyet tar jeg med meg klærne på jobb og vasker de der....jobber jo på ett vaskeri koldbruna
*Lavendel* Skrevet 8. juni 2003 #11 Skrevet 8. juni 2003 Jeg vil ha en maskin som legger klærne på plass i skapet, det er så grusomt kjedelig... :-?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå