Gjest Gjest Skrevet 25. august 2008 #1 Skrevet 25. august 2008 heisann noen som kan si meg forskjellen på disse solarium sengene her? http://www.brunogblid.no/tips.asp#Solariumspriser har aldri vært i solarium før men har ikke hatt mye tid til soling i sommer. var ganske stor forskjell i prisen? hvordan er det man bruker sengene, klær av seg å ligger hele seg inni "boksen"?
Gjest Hei, jenter! Skrevet 15. april 2009 #2 Skrevet 15. april 2009 heisann noen som kan si meg forskjellen på disse solarium sengene her? http://www.brunogblid.no/tips.asp#Solariumspriser har aldri vært i solarium før men har ikke hatt mye tid til soling i sommer. var ganske stor forskjell i prisen? hvordan er det man bruker sengene, klær av seg å ligger hele seg inni "boksen"? PUMP! Hvilke solsenger (?) er best av disse sengene?? Jeg har aldri tatt solarium før, og tenkte jeg skulle ta solariun 6x20 min nå før jeg reiser til Tyrkia i mai. Hvilken seng ambefaler dere meg, og hva bør jeg gjøre? Huden min er blek, og jeg får svært dårlig farge om sommeren.
Gjest ^^ Skrevet 15. april 2009 #3 Skrevet 15. april 2009 PUMP! Hvilke solsenger (?) er best av disse sengene?? Jeg har aldri tatt solarium før, og tenkte jeg skulle ta solariun 6x20 min nå før jeg reiser til Tyrkia i mai. Hvilken seng ambefaler dere meg, og hva bør jeg gjøre? Huden min er blek, og jeg får svært dårlig farge om sommeren. Skulle stå BUMP :gjeiper:
MaggieMae Skrevet 15. april 2009 #4 Skrevet 15. april 2009 (endret) Jeg pleier å bruke en av de som er 6min for 20kr, men for meg er det bare en vanesak så kan godt hende de andre er like bra. Selv pleier jeg å gå inn i rommet, kle av meg litt og sette opp håret osv, gå ut og putte på penger og løpe inn igjen og kle av meg alt utenom g-streng og smøre meg inn fort. For å få farge fortere bør du bruke en solariums krem, f.eks chicks on speed. Lykke til! Endret 15. april 2009 av MaggieMae
Bomullstrusa Skrevet 15. april 2009 #5 Skrevet 15. april 2009 Jeg pleier å bruke en av de som er 6min for 20kr, men for meg er det bare en vanesak så kan godt hende de andre er like bra. Selv pleier jeg å gå inn i rommet, kle av meg litt og sette opp håret osv, gå ut og putte på penger og løpe inn igjen og kle av meg alt utenom g-streng og smøre meg inn fort. For å få farge fortere bør du bruke en solariums krem, f.eks chicks on speed. Lykke til! Det er selvbruning i de kremene, så da kunne man like gjerne spart pengene man puttet på solariet og heller kjøpt en ordentlig selvbruner... Alle jeg kjenner som har brukt de små posene og flaskene i automaten har endt opp med å se veldig flekkete ut etterhvert. Lite pent kan man si.
KinderMaxi Skrevet 15. april 2009 #6 Skrevet 15. april 2009 Nå spør jeg ordentlig dumt.. Bør man fjerne all sminke før man soler seg?
MaggieMae Skrevet 15. april 2009 #7 Skrevet 15. april 2009 Nå spør jeg ordentlig dumt.. Bør man fjerne all sminke før man soler seg? Ihvertfall sminke som dekker huden. Jeg gidder ikke fjerne mascara eller eyeliner.
MaggieMae Skrevet 15. april 2009 #8 Skrevet 15. april 2009 Det er selvbruning i de kremene, så da kunne man like gjerne spart pengene man puttet på solariet og heller kjøpt en ordentlig selvbruner... Alle jeg kjenner som har brukt de små posene og flaskene i automaten har endt opp med å se veldig flekkete ut etterhvert. Lite pent kan man si. Å ? Har ikke skjedd meg. Jeg liker ikke sole meg med "tørr" hud, føler det blir feil... Jeg dusjer alltid rett før jeg skal smøre/sole meg.
Gjest Gjest Skrevet 15. april 2009 #9 Skrevet 15. april 2009 Å ? Har ikke skjedd meg. Jeg liker ikke sole meg med "tørr" hud, føler det blir feil... Jeg dusjer alltid rett før jeg skal smøre/sole meg. er ikke selvbruner i alle. står på når det er. men det er i mange av de, så les i den produkt boken ved siden av automaten før du evnt kjøper..
Gjest eidey Skrevet 26. april 2009 #10 Skrevet 26. april 2009 Søsteren min bruker en av de kremene fra max tan i automatene, den inneholder selvbruning, men hun får ikke flekker eller sjolder. Men istedet for hun et veldig fint resultat. Vurderer og kjøpe jeg og, jeg blir ikke så fort brun, ogvurderer og prøve den "chicks on speed" jeg og.
Cammiebella Skrevet 26. april 2009 #11 Skrevet 26. april 2009 Jeg har brukt den Chicks on Speed-kremen, den inneholder selvbruner, og jeg har aldri fått antydning til flekkete hud (er ganske lys i tilllegg). Det er ikke det samme å bruke selvbruner ved siden av, kremen er laget slik at man skal få mest mulig farge når man tar solarium.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå