Gjest mrx Skrevet 18. august 2008 #1 Skrevet 18. august 2008 Hvor mye skal til før ei jente tar initiativ og sjekker opp en gutt, gitt følgende scenarier: Gutten ser normal utGutten er over gjennomsnittlig kjekkGutten er særs kjekk
Gjest Gjest Skrevet 18. august 2008 #2 Skrevet 18. august 2008 Hvor mye skal til før ei jente tar initiativ og sjekker opp en gutt, gitt følgende scenarier: Gutten ser normal ut Aldri.Gutten er over gjennomsnittlig kjekk Bare hvis dama er stygg eller desperat.Gutten er særs kjekk Hvis hun får plass i køen.
Gjest Gjest Skrevet 18. august 2008 #3 Skrevet 18. august 2008 Hva mener du med sjekke opp? Utseendet har lite å si i denne sammenhengen.
Gjest Prinsessen, 36 Skrevet 18. august 2008 #4 Skrevet 18. august 2008 Hvor mye skal til før ei jente tar initiativ og sjekker opp en gutt, gitt følgende scenarier: Gutten ser normal utGutten er over gjennomsnittlig kjekkGutten er særs kjekk Jeg forstår ikke spørsmålet. Når skal mannen sjekke opp kvinnen han liker, sa du?
Gjest Gjest Skrevet 18. august 2008 #5 Skrevet 18. august 2008 Forstår ikke hva du deler inn i kategorier for. En fyr jeg synes er den mest sexy mannen på kloden, kan være "grei nok" i en annens øyne.
Gjest Glør Skrevet 18. august 2008 #6 Skrevet 18. august 2008 Er han min type prøver jeg meg, siden den type menn jeg liker sjelden tar initiativ selv. Og jeg synes jo selvsagt de er over snittet kjekke, men tviler på at min smak representerer snittet.
Gjest Gjest Skrevet 18. august 2008 #7 Skrevet 18. august 2008 Hvor mye skal til før ei jente tar initiativ og sjekker opp en gutt, gitt følgende scenarier: Gutten ser normal utGutten er over gjennomsnittlig kjekkGutten er særs kjekk Det er én ting du har glemt. En veldig viktig ting: Jenter er individer, akkurat som menn. Noen føler seg komfortable med å "sjekke opp", andre gjør det ikke.
Gjest Gjest Skrevet 19. august 2008 #8 Skrevet 19. august 2008 Svaret er da enkelt. Jeg ville tatt den jeg jeg trodde jeg ville få best kontakt med. Antakelig den "normale". Men nå er jeg også en som liker best de normale og sporty(!) gutta. Selv om jeg selv ser ut som ei baby-doll selv med masse sminke.. (sånn bare for å si det!)
Gjest mrx Skrevet 19. august 2008 #9 Skrevet 19. august 2008 Takk for svar. Jeg følger opp med to spørsmål. - Enkelte gutter får helt prestasjonsangst hvis ei jente er veldig pen, gjelder dette begge veier? - Hvordan ser jenter på å være den "minst attraktive" i forholdet? En veldig kjekk gutt vekker mer oppmerksomhet enn ei veldig pen dame. Hvordan synes jenter den situasjonen er, at de blir "nr 2" i forholdet.
Gjest Gjest Skrevet 19. august 2008 #10 Skrevet 19. august 2008 Svaret er da enkelt. Jeg ville tatt den jeg jeg trodde jeg ville få best kontakt med. Antakelig den "normale". Men nå er jeg også en som liker best de normale og sporty(!) gutta. Selv om jeg selv ser ut som ei baby-doll selv med masse sminke.. (sånn bare for å si det!) Men spør du meg om hvem jeg ville fått best utfall med så vil jeg nok - etter erfaring - velge en av de kjekkeste! De "normale og sporty" mannfolka er gjerne de mest ustabile og mest useriøse. Det er min erfaring!
Gjest Gjest Skrevet 19. august 2008 #11 Skrevet 19. august 2008 Hvor mye skal til før ei jente tar initiativ og sjekker opp en gutt, gitt følgende scenarier: Gutten ser normal utGutten er over gjennomsnittlig kjekkGutten er særs kjekk Hvis jeg virkelig liker en gutt er han verdens kjekkeste for meg. Om alle andre ser på han som normal er han særs kjekk for meg. Jeg ville bare tatt intiativ og sjekket opp han jeg syntes var særs kjekk (det betyr ikke at han ser ut som en fotomodell!). Eller sannsynligvis ville jeg ventet til han sjekket opp meg fordi jeg er så redd for å være påtrengende.
Gjest Gjest Skrevet 19. august 2008 #12 Skrevet 19. august 2008 Takk for svar. Jeg følger opp med to spørsmål. - Enkelte gutter får helt prestasjonsangst hvis ei jente er veldig pen, gjelder dette begge veier? - Hvordan ser jenter på å være den "minst attraktive" i forholdet? En veldig kjekk gutt vekker mer oppmerksomhet enn ei veldig pen dame. Hvordan synes jenter den situasjonen er, at de blir "nr 2" i forholdet. Å,så det er derfor jeg bare blir sjekket opp av drittsekker - fordi de er de eneste som tør... Joda, jeg får prestasjonsangst av veldig pene gutter, og av erfaring vet jeg vel også at de gjerne krever litt mer. Men på den annen side så er jo ikke forventningene så store (kanskje det også er slik hos gutta), så et avslag gjør ikke så mye.... Men mange av mine kjærester har vært mye penere enn meg, så tror ikke jeg ville brydd meg. Husker en gang imidlertid at jeg så en skikkelig smellvakker mann (rene mannlige toppmodellen) og ei helt alminnelig jente ved hans side (kjæresten?) - jeg må nok innrømme at jeg stusset litt..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå