Gjest Gjest_lina_* Skrevet 17. august 2008 #1 Skrevet 17. august 2008 Ei av bestevenninnene til typen min er ei pornostjerne... hvordan skal jeg takle dette? jeg klarer ikke la vær å bli sjalu. Han sier at det bare er vennskap, han kjente henne før hun begynte med porno og mener hun er ei god venninne. Han blir skikkelig forbannet når jeg blir sjalu og mener at jeg burde stole på han. Jeg synes det er vanskelig...! hjelp meg.
murray Skrevet 17. august 2008 #2 Skrevet 17. august 2008 Jeg skjønner ikke helt hvorfor du er sjalu...?
Nabodama Skrevet 17. august 2008 #3 Skrevet 17. august 2008 Sjalusien går vel på mer enn det at hun har vært pornostjerne?
Gjest lucy d-.-b Skrevet 17. august 2008 #4 Skrevet 17. august 2008 Stoler du på kjæresten din? Har han noen gang gitt deg en grunn til å være sjalu?
Jade Skrevet 17. august 2008 #5 Skrevet 17. august 2008 Pornostjerner har sex med andre pornostjerner foran kamera. Pornostjerner går ikke rundt og har sex med alle kompisene sine. Med mindre typen din driver og onanerer mens han ser film/bilder av henne, så synes jeg du skal ta det med ro, og stole på han.
Gjest Gjest Skrevet 17. august 2008 #6 Skrevet 17. august 2008 Skal vi titte på statistikken så er det jobbflørten som oftest fører til utroskap, så med mindre han jobber i pornobransjen finnes det nok andre du bør bekymre deg langt mer over. Er det noen søte jenter der han jobber, for eksempel?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå