Gjest Gjest Skrevet 14. august 2008 #1 Skrevet 14. august 2008 Meldte meg inn i midten av juli, og mottok for et par dager siden pakke i posten. Men det var bare hurtigssvarspremien; karaffel m/ 2glass. Har jo ikke fått bøkene mine jo....de 3 som jeg skulle få gratis. Noen flere som har opplevd dette? Kommer "premien" først???
Martine Kamilla Skrevet 30. august 2008 #2 Skrevet 30. august 2008 Meldte meg inn i midten av juli, og mottok for et par dager siden pakke i posten. Men det var bare hurtigssvarspremien; karaffel m/ 2glass. Har jo ikke fått bøkene mine jo....de 3 som jeg skulle få gratis. Noen flere som har opplevd dette? Kommer "premien" først??? Jeg vr også så dum å klare å melde meg inn her, de sa det bare var å registrere eposten så kom det varsler om før du måtte avbestille etc. Men når jeg prøver å søke på Bestselgerklubben får jeg bare opp ugyldige sider og det hele virker ganske uproffesjonet. Hvordan har du opplevd det?
Gjest Skya Skrevet 16. desember 2008 #3 Skrevet 16. desember 2008 Tråden er ryddet iht. Kvinneguidens regler. Skya (mod)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå