Autumn Skrevet 13. august 2008 #1 Skrevet 13. august 2008 Datteren vår begynte i barnehage for første gang 4 august. Så da lurer jeg på - når kommer giroen for betaling? Kommer denne i posten eller vil den bli utlevert i barnehagen? Mye man skal lure på
L@dy Skrevet 13. august 2008 #2 Skrevet 13. august 2008 Den kommer i posten, og den kommer ikke fra bhg, men fra Oslo kommune.
Autumn Skrevet 13. august 2008 Forfatter #3 Skrevet 13. august 2008 Ok, men vet du når den kommer? Bare lurer litt siden de fleste regninger skal betales på forskudd, og nå er vi jo snart halveis i August.
Gjest Gjest Skrevet 13. august 2008 #4 Skrevet 13. august 2008 Oslo kommune har utsatt fakturering til Lindorff, så det er de som sender ut regning. Betalingsfristen er om jeg husker rett 10. i måneden (sluttet i mai). Den sendes ut i slutten av måneden før. Om du ikke har fått noen, så ville jeg tatt kontakt med barnehagekontoret i bydelen. Det skjer fort at det kan bli litt kluss ved oppstart.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå