Gjest brunettah Skrevet 6. august 2008 #1 Skrevet 6. august 2008 Godt å kunne hvis man føsrt skulle være uheldig hihihi http://tv2underholdning.no/moro/article2114168.ece Irriterende for oss, men kanskje litt synd på dem?
Gjest Tigress Skrevet 6. august 2008 #2 Skrevet 6. august 2008 (endret) Den her er minst like bra. Endret 6. august 2008 av Tigress
Gjest missLady Skrevet 6. august 2008 #3 Skrevet 6. august 2008 - Dette forklarer hvorfor du kjører så fet bil Haha, denne her stemmer i enkelte tilfeller:p
Gjest Gjest_pus_* Skrevet 6. august 2008 #4 Skrevet 6. august 2008 - Dette forklarer hvorfor du kjører så fet bil Haha, denne her stemmer i enkelte tilfeller:p JA! DET gjør det!!! HA-HA-HA
Gjest Gjest_pernille_* Skrevet 6. august 2008 #5 Skrevet 6. august 2008 hihihihihihi Jeg greide faktisk å spørre en date om han frøs. Det gjorde han ikke, og det ble med den ene daten.
Gjest Gjest Skrevet 6. august 2008 #6 Skrevet 6. august 2008 hihihihihihi Jeg greide faktisk å spørre en date om han frøs. Det gjorde han ikke, og det ble med den ene daten. hehehe... tipper han ikke var noen "bamse" akkurat
Gjest Gjest Skrevet 7. august 2008 #7 Skrevet 7. august 2008 hihihihihihi Jeg greide faktisk å spørre en date om han frøs. Det gjorde han ikke, og det ble med den ene daten. Nei, jeg frøs ikke. Svettet da jeg så hvor stygg du var, og din ekle appelsinhud. Ikke rart lillemann ikke ville komme ut....
Gjest Gjest_Mann28_* Skrevet 7. august 2008 #8 Skrevet 7. august 2008 Herregud så barnslig. Jeg synes virkelig synd på de som har veldig liten. Preferanser er en ting, men latterliggjøring er noe annet. Tenk på at det faktisk er mange som vurderer selvmord på grunn av liten penis, før dere lager sånne teite tråder.
K.A. Skrevet 7. august 2008 #9 Skrevet 7. august 2008 Så konstruktiv tråd, da. Kanskje jeg skulle lage en tråd som het "For oss som IKKE liker vrengte speilegg-pupper" eller tilsvarende.
Gjest glamourgirl Skrevet 7. august 2008 #10 Skrevet 7. august 2008 Hvorfor i helvete gidder man å lage en slik tråd! Hurra for mannen og pikken!
Gjest Gjest_mann28 Skrevet 7. august 2008 #11 Skrevet 7. august 2008 Latterlig tråd. Trådstarter er sikkert perfekt selv, med photoshoppa hud og silikon i pupp. Og nei, jeg er ikke grinete grunnet liten pikk. For den er nemlig over snittet. Men jeg er grinete over denne fjortissaktige penisfikseringen her inne.
Gjest Gjest Skrevet 7. august 2008 #12 Skrevet 7. august 2008 Og allikevel presterer enkelte her inne å skrive at de ikke ser mye latterliggjøring av andre som ikke er skapt med ønskede preferanser i forhold til det enkelte deler av samfunnet tydligvis krever.
MunichMachine Skrevet 12. august 2008 #13 Skrevet 12. august 2008 Vel, dette er vel normalt for de fleste damer. Så for dem uten en "hyggelig" bul i buksene, er det bare å gå hjem alene som regel. Det er slik fordi underbevisstheten leter etter gode "gener" så det har ikke noe negativt i seg egentlig. All annen retorikk blir vel fånyttes, når all forskning viser noe annet. Akkurat som menn leter etter gode gener for å bære deres barn.
Gjest Gjest Skrevet 12. august 2008 #14 Skrevet 12. august 2008 Vel, dette er vel normalt for de fleste damer. Så for dem uten en "hyggelig" bul i buksene, er det bare å gå hjem alene som regel. Det er slik fordi underbevisstheten leter etter gode "gener" så det har ikke noe negativt i seg egentlig. All annen retorikk blir vel fånyttes, når all forskning viser noe annet. Akkurat som menn leter etter gode gener for å bære deres barn. Vet ikke om stor kuk og gode gener går hånd i hånd..? Jeg har 20 cm, og hudproblemer.
Gjest akkuratpåsnittet Skrevet 12. august 2008 #15 Skrevet 12. august 2008 Min er 15 cm. Ikke for stor, ikke for liten. Klart det hadde jo vært litt kult å kunne slenge den over skulderen... men er på ingen måte flau over å vise den hehe. Men fy faen de av dere damer som sier noe slikt til en partner er lite sympatiske. Dere vet det går rett på selvtilliten til fyren? Hvordan hadde dere følt det om mannen sa: "å fy faen de puppene dine var stygge!". Eller "er ræva de lagd av appelsin eller?". De aller fleste pupper her i landet er langt fra perfekte, det samme gjelder nok pikkene, men slikt sier man ikke høyt. Jeg har tenkt slik noen ganger under sexen, men det kunne ikke falt meg inn å si noe slikt til et annet menneske.
Gjest Gjest Skrevet 13. august 2008 #16 Skrevet 13. august 2008 Vel, dette er vel normalt for de fleste damer. Så for dem uten en "hyggelig" bul i buksene, er det bare å gå hjem alene som regel. Det er slik fordi underbevisstheten leter etter gode "gener" så det har ikke noe negativt i seg egentlig. All annen retorikk blir vel fånyttes, når all forskning viser noe annet. Akkurat som menn leter etter gode gener for å bære deres barn. Menneskeheten vil vel neppe få det verre eller ha mindre sjanser for å overleve om mennene kun hadde normale eller små peniser.
Gjest fitteformons Skrevet 13. august 2008 #17 Skrevet 13. august 2008 hehe. veldig stor penis > 20 cm kan ikke betraktes som normalt i homo sapiens, og kan dermed klassifiseres som avvik. Avvik skyldes, som oftes, feil i DNA, med andre ord dårlige gener. Gjør et google search på "monster cocks" og se hvor mange blomsterkasser du finner da. men når det er sagt, så må jenter få lov å ønske akkurat hva dem vil. I steden for å utvide skjeden ved hjelp av eksterne krefter, les monster cocks eller monster dildoer, så vil redusere følsomheten. Dette resulterer i en midlertidig ekstase i form av at maksimal vaginal overflate blir berørt og den vaginale muskulaturen blir tvingt tilbake i en sammentrukket posisjon. Ved å oppnå kontroll over den vaginale muskulaturen vil du kunne øke nerveimpulsene samt blodtilførsel til det respetive områet, dette vil resultere i en tilsvarene eller høyere ekstase enn den som opprinnelig var oppnåd ved førstegangs penetrering av monster cock. Dette er på lik linje ved gutter. Ved utløsning strømmer sæd fra testiklene og i små rør over nedre del av magen,områet mellom navlen og penis, for så ut i urinrøret. Ved massering av dette området i tiden før utløsning vil man få høyere volumstrøm av sperm samt høyere nytelse.
Gjest Reka Skrevet 13. august 2008 #18 Skrevet 13. august 2008 Godt å kunne hvis man føsrt skulle være uheldig hihihi http://tv2underholdning.no/moro/article2114168.ece Irriterende for oss, men kanskje litt synd på dem? Hvis det er irriterende for deg er vel det ditt problem, og ikke "oss" det er synd på.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå