Gjest Bloom Skrevet 3. august 2008 #1 Skrevet 3. august 2008 Noen som vet hvordan det er å reise til Egypt i begynnelsen av juni? Hoteller å anbefale? Vil gjerne ha All Inclusive, minimum 4 stjerner. Hvilken by er best? Reiser uten barn, vil bo sentralt med mulighet for shopping, men samtidig ikke for mange turister.
Gjest Kaya83 Skrevet 5. august 2008 #2 Skrevet 5. august 2008 (endret) Sjekk ut El Gouna, rett utenfor Hurghada.. Orker ikke å finne linker akkurat nå, sorry Er forøvrig veeldig varmt da.. Oppmot 40 grader.. Men det er jo bare deilig.. Endret 5. august 2008 av Kaya83
Gjest Bloom Skrevet 7. august 2008 #3 Skrevet 7. august 2008 Takk! Blir det noe kjøligere på kvelden eller?
Gjest Gjest_gjest_* Skrevet 7. august 2008 #4 Skrevet 7. august 2008 Jeg og kjæresten min var i hurghada 30.juni - 7.juli. var på et 4+ hotell, Marriot Beach resort. Veldig fint hotell. vi valgte ikke all inclusive, det er jeg også glad for. Maten på hotellet var god, men det var mye koseligere å gå ut på kvelden, kikke i basarer og butikker for å så finne en koselig resturant. Vi fikk ingen mageproblemer ved å spise der hvor vi var, cluet er å spise et sted hvor det er mange gjester. På dagen så var det varmt, ca. 40 +/-, jeg synes det var behagelig, om det ble for varmt så var det jo bare å ta en dukkert i det klare vannet Om kvelden så faller temperaturen litt, ikke drastisk. Men til ca. 30 vil jeg tro. Da vi var der så blåste det litt, men det blåste varmt luft så man trengte ikke noen form for jakke. det var bare behagelig med litt vind.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå