Gjest Gjest Skrevet 18. juli 2008 #1 Skrevet 18. juli 2008 Hvor mange liker egentlig en eller annen form for sadomasochisme ? Jeg tenker da på alt fra klasking og dasking, bondage, strenge damer med ridebukser, hjelm og pisk, Uniformsfetisjer eller noe som helst annet. Hvor mange liker ikke noe av dette her og foretrekker helt vanlig sex uten de store dikkedariene ?
Fluffie Skrevet 19. juli 2008 #3 Skrevet 19. juli 2008 Man estimerer visst med at omkring 10% liker BDSM av en eller annen form, og de fleste har en eller annen fantasi som kommer innom 'sjangeren'. Her i UK har i alle fall butikker som Ann Summers ganske stor suksess, og de har mye kinky som selges innen undertoey og leker, saa det er tydelig at kinky sex er populaert hos ganske mange. Jeg liker kinky, i alle fall
Gjest Gjest Skrevet 19. juli 2008 #4 Skrevet 19. juli 2008 Har enda ikke tatt skrittet helt ut og gått til innkjøp av utstyr og kostymer, men er veldig glad i røff sex med litt dominering, spanking og kvelertak, så jeg tror absolutt det kan være min greie. Tror jeg er klar for å ta et skritt videre inn i s/m-verdenen, men er ikke helt sikker på om han jeg holder på med nå er heeelt med på tanken. Men i min erfaring så viser det seg som oftest at mannfolka plutselig liker ting de ikke trodde de likte når man først introduserer det for dem! Hva tror dere er en bra ting å begynne forsiktig med? Han er jo allerede flink til å være litt "sado", jeg tror bare det er hele konseptet med sexleketøy som er litt fremmed for han..
Gjest Gjest Skrevet 19. juli 2008 #5 Skrevet 19. juli 2008 Har enda ikke tatt skrittet helt ut og gått til innkjøp av utstyr og kostymer, men er veldig glad i røff sex med litt dominering, spanking og kvelertak, så jeg tror absolutt det kan være min greie. Tror jeg er klar for å ta et skritt videre inn i s/m-verdenen, men er ikke helt sikker på om han jeg holder på med nå er heeelt med på tanken. Men i min erfaring så viser det seg som oftest at mannfolka plutselig liker ting de ikke trodde de likte når man først introduserer det for dem! Hva tror dere er en bra ting å begynne forsiktig med? Han er jo allerede flink til å være litt "sado", jeg tror bare det er hele konseptet med sexleketøy som er litt fremmed for han.. Snakk skikkelig med ham om hva dere vil prøve ut. Menn liker å ha ting klart på forhånd. I begynnelsen gjør dere bare ting dere er enige om på forhånd. Det er ikke slik at man må bruke fetisjklær eller svarte pisker for å drive med SM. Ikke trenger man sex-leketøy heller. Det er veldig mye fordommer ute og går på det punktet. Folk med lakk og lær fetisjer får lov i altfor stor grad å definere hva som er SM. Det er endel sikkerhetsgreier man skal være kalr over, særlig hvis man driver med bondage og slikt. Vær veldig nøye i starten slik at dere ikke gjør noe risikabelt. Prøv f.eks å gi ham ris på baken med flat hånd. det er ganske sensuellt (hud mot hud). En variant er å binde hendene hans bak før du riser ham (noe som uansett er ganske praktisk). Ikke ha sex etterpå, men la han rusle rundt med bakbundne hender en time eller to etterpå uten at han blir seksuellt tilfredsstilt. Tro meg, han vil gjøre hva som helst for deg når du knyter opp.
Ethereal Skrevet 20. juli 2008 #6 Skrevet 20. juli 2008 Syns det er deilig når det er litt røft, og at han tar skikkelig kontroll. Kan godt bli holdt fast, litt spanking o.l. Tror ikke jeg hadde klart å gjøre det samme mot han, da.
SlemUlv Skrevet 20. juli 2008 #7 Skrevet 20. juli 2008 (endret) jeg er allerede inne i SM verden, leser MASSE, har funnet min fetish (Sko!!!!) Jeg er submissiv, og på jakt etter en Herre En som kan Dominere meg, og sette regler og grenser for meg! Jeg liker smerter. Og kjøpte faktisk et spanskerør til min forrige Herre *ler* Det var INGEN god ide, det gjorde VOOONDT! det er mye lære om SM. 1 av mine elskede skopar :rødme: http://i200.photobucket.com/albums/aa251/R...ofil/NS9383.jpg Bilde endret til link iht KGs regler. Kari, mod Endret 20. juli 2008 av Kari
FangeLiv Skrevet 21. juli 2008 #9 Skrevet 21. juli 2008 Jeg tenner veldig på sm i fantasien. At han binder meg, slår meg og herser med meg. Men får det ikke helt til irl. For det første klarer ikke han å slå meg (annet enn på rompa). Og når jeg ikke har helt kontroll blir jeg litt stressa likevel og gir masse muntlige beskjeder som ødelegger hele dominant/ikkedominant-greia. Selv om jeg i utgangspunktet har lyst til å være underkastet. Jeg er ikke usikker på partneren, vi har vært sammen alltid og har åpenhet om alt. Men dette tror jeg handler om min evne til å bruke fantasier...
umbra Skrevet 22. juli 2008 #10 Skrevet 22. juli 2008 Hvor mange liker egentlig en eller annen form for sadomasochisme ? Jeg tenker da på alt fra klasking og dasking, bondage, strenge damer med ridebukser, hjelm og pisk, Uniformsfetisjer eller noe som helst annet. Her ramser du opp ting som i utgangspunktet ikke nødvendigvis går i hopes - og det var de sikker ikke ment som heller. Noen liker kanskje bare litt dasking her og der, mens andre går mye lenger både fysisk og psykisk. Ja, noen (par og andre) kan tilogmed ha en BDSM-variant integrert i livet sitt på generelt nivå. For eksempel i en D/s (Dominant og submissiv)-relasjon. Det som tegner seg i det store og det hele, er vel at litt kink i seksuelle relasjoner er mer og mer vanlig. Linjene mellom ikke-SM og SM blir noe mer utydelig - noen spriter opp sexlivet med litt dask og ulik form for binding, feks. Og der tror jeg andelen stadig vokser.. Den mer "hardcore" SM-en har muligens en noe høyere terskel foreløpig, tenker jeg meg.
Gjest StoreSky Skrevet 22. juli 2008 #11 Skrevet 22. juli 2008 Vi er vel definitivt i den store andelen (som umbra nevner) som spriter opp sexlivet med lett SM. Men det er en salig røre! Hvem som er dom og sub er helt variabelt ettersom humør. Det meste vi gjør "bare skjer" - ikke noe bevisst eller planlagt. Klyping, "uniform" eller klesstil er rettere sagt, være pågående/agressiv, bruke lett makt (holde, dytte), være underdannig, etc.
Mathilde89 Skrevet 5. august 2008 #12 Skrevet 5. august 2008 Jeg elsker tanken på å bli tatt hard, bakfra samtidig som jeg blir spanked! Å da snakker jeg om typen skal ta skikkelig i når han slår og ikke sånn små-dasking Det tenner meg skikkelig!! :D
Gjest Koala Skrevet 7. november 2008 #13 Skrevet 7. november 2008 Alle liker SM i en eller annen form, i hvert fall 87.4 prosent av oss.
Gjest Gjest Skrevet 30. november 2008 #14 Skrevet 30. november 2008 Alle liker SM i en eller annen form, i hvert fall 87.4 prosent av oss. Ja overrasker meg ikke. Mange som er ikke er klar over at det er SM de praktiserer og tenner på. Håper at dette temaet ikke blir så tabu lenger, for det er en fantastisk opplevelse.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå