Gjest Gjest Skrevet 17. juli 2008 #1 Skrevet 17. juli 2008 Den mascaraen fra Kanebo som kan fjernes med vann som mange liker, hvordan er den egentlig, gir den mye volum og lange vipper? Jeg har intrykk av at mange liker den, men hvorfor?
laperla Skrevet 17. juli 2008 #2 Skrevet 17. juli 2008 Den mascaraen fra Kanebo som kan fjernes med vann som mange liker, hvordan er den egentlig, gir den mye volum og lange vipper? Jeg har intrykk av at mange liker den, men hvorfor? Hei:) Har akkurat prøvd denne... Den gir meg ingenting. Vippene ser ålreit ut med en gang jeg har påført mascaraen, så brått blir vippene like rette som før påføring. Ser da ikke ut som jeg har på mascara. Fæl.
laperla Skrevet 18. juli 2008 #4 Skrevet 18. juli 2008 Det hørtes jo ikke noe særlig bra ut. Hehe, der sa du det. Skal si jeg ble skuffa. Tror det må være en av de dårligste jeg har prøvd. Det eneste som er positivt, er at den er lett å fjerne med vann.
Gjest Lacuna Skrevet 18. juli 2008 #5 Skrevet 18. juli 2008 ...og jeg synes den er super, og har alltid en i bakhånd til dager hvor jeg vet at vannfast er lurest.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå