Gjest Lurer?? Skrevet 15. juli 2008 #1 Skrevet 15. juli 2008 Hei!! Jeg er pappa og eneforsørger til en jente på 12 år. Hun har i det siste begynt å låse rommet sitt, og vil være veldig uforstyrret i perioder om dagen. Jeg har begynt å lure på om hun har startet med...det dere vet...onani. Er litt "redd" for å ta henne på fersken, jeg vet ikke hvordan hun vil reagere, og ikke minst hvordan jeg vil reagere. Jeg er ikke engstelig for at hun gjør det i så fall, men er engstelig for utfallet hvis jeg fersker henne. Dette er jo en naturlig ting. Er det dette hun holder på med?? Hvor tidlig kan jenter starte med dette?? Hilsen pappaen til en flott jente.
Blid Skrevet 15. juli 2008 #2 Skrevet 15. juli 2008 Hei!! Jeg er pappa og eneforsørger til en jente på 12 år. Hun har i det siste begynt å låse rommet sitt, og vil være veldig uforstyrret i perioder om dagen. Jeg har begynt å lure på om hun har startet med...det dere vet...onani. Er litt "redd" for å ta henne på fersken, jeg vet ikke hvordan hun vil reagere, og ikke minst hvordan jeg vil reagere. Jeg er ikke engstelig for at hun gjør det i så fall, men er engstelig for utfallet hvis jeg fersker henne. Dette er jo en naturlig ting. Er det dette hun holder på med?? Hvor tidlig kan jenter starte med dette?? Hilsen pappaen til en flott jente. Hvis hun har rommet sitt lukket bør du banke på før du går inn. Jenta di begynner å bli stor, og fortjener litt respekt. Hun har nok sånn smått begynt å oppdage seg selv ja. Fint at du er åpen og ikke vil gi henne dårlig samvittighet for sin nysgjerrighet.
Gjest Gjest Skrevet 15. juli 2008 #3 Skrevet 15. juli 2008 Bank på døra før du går inn du, så går det nok bra.
Gjest Purple Haze Skrevet 15. juli 2008 #4 Skrevet 15. juli 2008 Nå er det ikke sikkert det er det hun driver med, da. Da jeg var på hennes alder, var jeg veldig glad i å sitte på rommet mitt i ro og fred. Leste, tegnet, skrev dagbok, hørte på musikk, sminket meg, prøvde forskjellige klær osv. En periode smuglet jeg til og med dukkene mine ned fra loftet og lekte med dem i hemmelighet. Det var jo flaut å holde på med slike barnslige ting når man er blitt 12. Mange jenter i den alderen syns det er fint å være litt alene, uten at de nødvendigvis onanerer.
Gjest Gjest Skrevet 15. juli 2008 #5 Skrevet 15. juli 2008 bank på!! Aldri kom listende og stå å "lytt" utenfor døra!!! Hva hun driver med der inne på rommet er hennes buissenes. For det du vet kan hun ha onanert siden hun var 9 år... Eller kanskje hun ligger å skrever og ser speilbildet av underlivet sitt, det gjorde jeg. Men men...bare la henne være i fred og la henne få nyte sine første orgasmer. Ingen orgasmer kan måle seg med de;)
K.A. Skrevet 15. juli 2008 #6 Skrevet 15. juli 2008 En periode smuglet jeg til og med dukkene mine ned fra loftet og lekte med dem i hemmelighet. Det var jo flaut å holde på med slike barnslige ting når man er blitt 12. Det kan også være hva som foregår. Gjorde det selv, jeg, med lekesoldatene og lekeflyene mine - i all hemmelighet, så klart - til jeg var en 12-13 år. Når jeg begynte å "utforske" megselv var det i enda større hemmelighet. I begynnelsen gjorde jeg det kun når jeg var helt alene i huset, og senere ble jeg "dristigere" og måtte bare ha loftsetasjen for meg selv. Jeg gjorde det aldri på rommet mitt - hvilken unnskyldning skulle jeg finne på for at døren var låst, jeg som ikke brukte å ha døren lukket engang? Men dette er så forskjellig. Angående når det er vanlig å begynne er dette også veldig forskjellig. Noen begynner i 16-18 årsalderen, og til og med senere. Det vanligste vil jeg nok tro er 10-14, uten at jeg har noen tall på det. En dame fortalte meg at hun begynte da hun var fire, skjønt hun visste naturligvis ikke hva det var hun gjorde da.
Gina T Skrevet 15. juli 2008 #7 Skrevet 15. juli 2008 la henne være alene! bank på døren å la henne si "kom inn", hvis hun vill. Det går nok bra. Tror du er en bra pappa
Gjest glamourgirl Skrevet 16. juli 2008 #8 Skrevet 16. juli 2008 Jeg ville ikke automatisk anta at det var onani hun drev med. Som flere sier over, man kan ha mange hemmeligheter som tolv-åring som man ikke vil at foreldre skal vite om. Respekter at hun vil ha privatliv, og vær til stede hvis det er noe du merker hun ønsker å snakke om.
Pokahonta Skrevet 16. juli 2008 #9 Skrevet 16. juli 2008 Ville bare si at du høres ut som en kul pappa. Dette skal gå bra! Du virker som du er klar for tiden framover, med hormoner og pubertet ogsåvidere.. Hun er 12 år, og får nok mensen rundt denne alderen. Kanskje du skal ta praten, eller få en tante til å ta den samtalen med henne? Min mor gjorde det, men jeg hadde flere venninner som ikke hadde hatt den samtalen den dagen mensen ankom.. Men dette fikser du helt sikkert, tenkte bare på det.... Lykke til!
Gjest Gjest Skrevet 16. juli 2008 #10 Skrevet 16. juli 2008 Jeg begynte å onanere lenge før jeg ble 12! Det er godt mulig hun driver med det, men som andre har sagt så er det også hundre andre ting hun kan holde på med. Jeg har iallefall hatt flere leker, hobbyer og interesser som jeg helst har drevet på med alene. Jeg skulle blant annet bli både forfatter, klesdesigner og tegner, og hadde en stor superhemmelig bok som jeg skriblet ned tegninger og historier i. Dette gjorde jeg bare når jeg var alene, og boka ble gjemt laaangt under senga, for det hadde vært dødspinlig om noen hadde sett den! Andre ting jeg gjorde med låst dør var å prøve alle klærne mine for å se hva som så kult ut, teste ut mye sminke, ta armhevinger, øve på spagat, utføre diverse meditasjonsritualer eller leke "heks" med stearinlys og hele den pakka, danse foran speilet, skrive dagbok, ta bilder av meg selv (normale bilder altså) osv osv osv
Gjest Gjest Skrevet 16. juli 2008 #11 Skrevet 16. juli 2008 Jeg ville ikke tatt det for gitt at hun onanerte. Kan være mye forskjellig. Men det er kjempefint at du bare syns dette er en ålreit ting Bank på før du kommer inn, så skal det nok gå bra!
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå