Gjest matgjest Skrevet 15. juli 2008 #1 Skrevet 15. juli 2008 Har gått tomt for bake papir, kan jeg steke bollene jeg baker på alu.folie? Vil helst ikke smøre platene, blir så fett!
Alvelin Skrevet 15. juli 2008 #2 Skrevet 15. juli 2008 Har gått tomt for bake papir, kan jeg steke bollene jeg baker på alu.folie? Vil helst ikke smøre platene, blir så fett! Ta bittelitt matolje og smør brettet, det blir ikke så fett og jeg er redd bollene dine setter seg fast på folie.
Elbereth Skrevet 15. juli 2008 #3 Skrevet 15. juli 2008 Du kan godt steke på folie, men den må smøres først...
nikita Skrevet 15. juli 2008 #4 Skrevet 15. juli 2008 Jeg har stekt på folie, uten å smøre den først. og det gikk helt fint!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå