foxie Skrevet 25. mai 2003 #1 Skrevet 25. mai 2003 OG DA VAR JEG DRUKKET UT.....Har hatt en kjempemessig dag!!!!!! Dagen kunne ikke vært bedre på noen måte. Det var en dag med mange gode venninner, minner,latter og mye god drikke. HADDE EN HELT TOPPERS DAG!!
Maxine Grey Skrevet 25. mai 2003 #2 Skrevet 25. mai 2003 Vel overstått utdrikking! (Jeg er litt nervøs på deres vegne, for jeg skjønner at det er mange som gruer seg til denne dagen)
14062003 Skrevet 27. mai 2003 #4 Skrevet 27. mai 2003 Jeg ble også drukket ut på lørdag. Min kjære ble jo overrasket på fredag og så drukket ut hele ettermiddagen, kvelden og halve natta. Mitt utdrikningslag begynte med ost og kjeks her i heimen - den heimen som så ut som et bomba horehus fordi vi holder på å flytte PCrommet. Min forlover kom en halvtime før de andre og på den tiden fikk vi ryddet av spisebordet i alle fall :-) De andre koste seg med myke og myggla oster til Amadeus å drikke. Jeg hadde nydelig kremost og Mozell (på designflaske) - og det er min ærlige mening at jeg hadde det beste å både spise og drikke på. Så bar det avgårde i drosje til Oslo. Innom en bar for en halv drink og så på Centralteateret for å se "Tatt av kvinnen". Helt rå forestilling som virkelig tar meg på kornet! Til slutt tuslet vi ned på Tempest og spiste en bedre middag med pikkeisbiter, pikkesjokolade til dessert og pikkepynt på sugerørene. Min forlover ble full (noe hun egentlig aldri er) i stedet for meg og jeg storkoste meg med gamle venninner. Det var to gamle venninner der som jeg spesielt fokuserte på å prate med. Det er sikkert 3 og 5 år siden. Det var kjempekoselig! Go-cart-turen i bobler i Sørkedalen skal tas til neste år som ikke-gravid!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå