Gjest Gjest Skrevet 9. juli 2008 #1 Skrevet 9. juli 2008 Hei Lurer på om det er noen her som har bodd på hotel Lola i Platanias, Kreta? Finner lite bilder av hotellet og ingen bilder av rommene, så hadde vært greit å høre om det ser okei ut. Håper på svar
Gjest Gjest Skrevet 9. juli 2008 #2 Skrevet 9. juli 2008 Hei! Har ikke vært på hotellet og sett rommene. Men beliggenheten er etter min mening super!
Spoven Skrevet 9. juli 2008 #3 Skrevet 9. juli 2008 Har ikke vært inne der selv, men passerte hotellet hver dag vi var der nede. Snakket med noen gjester der, og de bemerket at rommene va små. De sa ikke noe mer i hverken negativ eller positiv retning, men bare at det var små rom. Beliggenheten er veldig bra da, og bassengområdet er nydelig. Vi bodde på costas & christina, rett i nærheten.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå